Lybra Finance (LBR) Tokeninin Erken Destekçisi, Tüm Tokenlerini Satarak Piyasadan Çıktı: Fiyat Tepki Verdi

Bu Altcoinin Takımı Milyon Dolarlık Satış İçin Harekete Geçti!
Bu Altcoinin Takımı Milyon Dolarlık Satış İçin Harekete Geçti!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum üzerinde merkeziyetsiz bir borç verme protokolü olan Lybra Finance (LBR), ilk dönem destekçilerinden birinin çekilerek tüm ödüllerini 389 bin dolara satmasıyla birlikte büyük bir gerileme yaşadı.

Ödül olarak 1 Mayıs 2023’ten bu yana toplam 337 bin LBR tokeni talep eden bir erken token yatırımcısı, hepsini 327 bin USDC, 14.1 ETH ve 37.9 MKR karşılığında LBR başına ortalama 1.15 dolar fiyatla elden çıkardı.

Balinanın satış yaptığı bölge ve sonraki fiyat hareketini gösteren SpotOnChain grafiği.

Token satışının ardından ilk etapta %5’in üzerinde ani değer kaybeden LBR, bu yazının yazıldığı anlarda toparlandı ve satış öncesi seviyeye kadar yükseldi ve 1.36 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Arkham, Grayscale’in Devasa 500 Kripto Para Cüzdanını Keşfetti: İçinde Neler Var?

Lybra Finance, söz konusu satışın ekip içinden birinin mi yoksa gerçekten de erken yatırımcılardan birinin cüzdanından yapıldığı hakkında şimdilik herhangi bir açıklama yapmadı.

2023 yılının ilkbaharında piyasaya sürülen LBR tokeni, OKX ve Gate.io borsalarında listeli fakat Binance’ten henüz listelemeye dair herhangi bir açıklama gelmedi. Token, 29 Mayıs’ta yaşadığı 4.64 dolarlık tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan %70 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.