NFT

Kripto Para Milyarderi, SBF’ye Mesaj Yolladı: Git, Konuş!

Kripto Para Milyarderi, SBF’ye Mesaj Yolladı: Git, Konuş!
Kripto Para Milyarderi, SBF’ye Mesaj Yolladı: Git, Konuş!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Skybridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, istifa eden FTX CEO’su Sam Bankman-Fried hakkında konuştu. Kendisini tanıdığın ve ailesini sevdiğini söyleyen kripto para milyarderi, katıldığı canlı yayından SBF’ye çağrı yaptı.

Kripto para milyarderi SBF’ye sesleniyor

Anthony Scaramucci, FTX etrafında olanların “tarihin en kötüsü” olduğunu söyledi. Daha önce, Binance ve FTX’i, likidite sorunlarını çözmek için birlikte çalıştıklarında takdir etmişti. En son açıklamalarında, FTX ve SBF’nin durumu hakkında yorum yaptı. Olayı henüz bir sahtekarlık olarak adlandırmaktan çekindiğini söyledi.

Skybridge Capital kurucusu, bugün CNBC’ye katılımında, CEO Sam Bankman-Fried ile yakın olduğunu belirtti. Açıklamalarının bir kısmında, olaya dolandırıcılık demek istemediğini söyledi. Scaramucci, SBF’nin olaya tweet atarak müdahale etmek yerine düzenleyicilerle temasa geçmesi gerektiğini söylüyor. Bugün istifa eden FTX CEO’sunu gerçekleri anlatmaya davet etti:

…Neler yaşandığını tamamen anlatması lazım. Dolandırıcılık varsa bu ortaya çıkmalı. Sam’in iyi bir insan olduğunu biliyorum. Ona güvenirim. Yanlış ve her şeyi gidip anlatmalılar. Artık yeter, direkt konuşma zamanı geldi. Bu sayede bu durumu temizleyebiliriz.

Eylül 2022’de FTX’in yatırım kolu, SkyBridge Capital’in %30 hissesini satın almıştı. İlginç bir şekilde, bu anlaşma SkyBridge yatırımcılarını çıkar çatışması maddesi nedeniyle FTX’e maruz kalma olasılığından kurtardı. FTX çöküşünün tüm yatırımcılar için Sam Bankman-Fried’e olan güvenin ihlali anlamına geldiğini de belirten Scaramucci, FTX CEO’sunun ortaya çıkması ve düzenleyiciler önünde gerçeği konuşması gerektiğini söylüyor. Sam Bankman-Fried, etkili fedakarlığa inanıyorsa, sektöre ve ilgili insanlara zarar vermeyeceğini söyledi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried 11 Kasım’da istifasını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.