Kripto Para Fonları Raporu Yayınlandı: Hangi Altcoinlerde Giriş, Hangilerinde Çıkış Var?

Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Genel Piyasa Görünümü (6 Kasım)
Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Genel Piyasa Görünümü (6 Kasım)
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi CoinShares tarafından hazırlanan rapora göre, yatırımcıların dijital varlık yatırım ürünlerinden 11.2 milyon dolar çekmesiyle kripto fonları geçen hafta hafif bir düşüş yaşadı.

Kripto Para Fonlarında Düşüş Devam Ediyor

Bu, art arda yedinci çıkış haftası oldu ve Temmuz ortasından bu yana toplam çıkış 342 milyon dolara ulaştı.

Bitcoin’e diğer coinlerin aksine 3.8 milyon dolarlık bir giriş olurken altcoinler arasında, Polygon ve Ethereum sırasıyla 8.6 milyon dolar ve 3.2 milyon dolar ile en büyük çıkışları görerek bu ağlara olan ilginin azaldığını gösterdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Vitalik Buterin İntikam Mı Alıyor: MakerDAO Kurucusunun Solana’yı Övmesinin Ardından Buterin MKR Satışı Yaptı

Öte yandan, Solana üst üste dokuzuncu hafta boyunca 0.7 milyon ABD doları tutarında giriş kaydetmeye devam etti.

Raporda, Solana’nın yılbaşından bugüne 26 milyon dolarlık girişle “şu anda yatırımcılar arasında en sevilen altcoin” olduğu belirtildi.

Kripto endüstrisinde yer alan şirketlerin hisse senetleri olan Blockchain hisse senetleri de dördüncü haftada 25 milyon dolar tutarında çıkış gördü.

Avrupa merkezli fonlarda ve özellikle de Almanya’da kripto para fonlarından çıkış yaşanırken ABD’de ise hafif bir giriş gerçekleşti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.