Kripto Para Balinası, Bu Altcoin İçin Önemli Tahmin Yaptı!

Kripto Para Balinası, Bu Altcoin İçin Önemli Tahmin Yaptı!
Kripto Para Balinası, Bu Altcoin İçin Önemli Tahmin Yaptı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

ADA Whale’a göre, Ethereum Katili’ olarak bilinen Cardano (ADA) kripto piyasasına çıtayı yükseltecek hamleler yapıyor. Ayrıca, teknoloji devlerinin kripto para uzayına gireceğini öngörüyor. Bu arada Cardano mucidi Charles Hoskinson’un emekli olmaya niyeti yok.

Kripto para balinasından ADA ve piyasaya ilişkin öngörüler

ADA Whale olarak tanınan Cardano’nun topluluk odaklı Twitter hesabı, yeni tahminlerini paylaştı. Bu doğrultuda kripto para balinası, teknoloji devlerinin kripto para endüstrisine gireceğini söylüyor. ADA Whale, bu yüzden çoğu kripto para biriminin bu teknoloji devleriyle rekabet edeceğini kaydediyor. Bununla birlikte, Cardano’nun tamamen peer-to-peer (P2P) ademi merkeziyetçi yapısına dikkat çekiyor. Bu nedenle Cardano’nun kendi kendini yöneterek çıtayı yükselteceğini öngörüyor. Ünlü Twitter hesabı, biraz kehaneti andırsa da şu tahminlerini paylaşıyor:

Teknoloji devleri kripto uzayına girecek. AppleCoin harika akıllı sözleşmelere sahip olacak. Bu kapsamda düzenlenmiş finansal ürünler sunacak. Kripto paraların çoğu onlarla rekabet etmek zorunda kalacak. O zamana kadar, Cardano tamamen P2P merkezi olmayan ve kendi kendini yönetecek. Bunu değiştirmek kimsenin elinde değil. Bu tamamen farklı bir canavar.

Tech giants will enter crypto. AppleCoin will have amazing smart contracts and offer regulated financial products. Most of crypto will be competing with them

By then Cardano will be fully P2P decentralised and self-governed. Out of anyone’s grasp and a different beast altogether

— ADA whale (@cardano_whale) August 20, 2021

Hatta ADA Whale, “Kafalarını Big Tech’in arkasına o kadar sokacaklar ki, ondan ayırt edilemez hale gelecekler,” diyor.

Altcoin, ademi-merkeziyetçi yapısını ilerletiyor

Cardano ağının merkezinde, ağı çalışır durumda tutan dağıtılmış node’ları denetleyen operatörler (SPO’lar) tarafından işletilen 3.229 stake pool yer alıyor. Bunun nedeni, Cardano’nun ademi merkeziyetçiliğinin Blockchain’i çalıştırma sorumluluğunu stake pool’ların eline vermesi. Aynı şekilde, tüm dağıtılmış node’lar arasında güvenilir ve verimli bağlantılar ve ağın arızaya karşı dayanıklı olduğundan emin olmak, bu ademi merkeziyetçiliğin temel bileşenleri.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Cardano, Aralık 2021’de peer-to-peer (P2P) test-net’in lansmanını yaptı. Böylece, tam ademi-merkeziyetçiliğe doğru ilerlemeye devam etmesine yardımcı olacak önemli bir projeye başladı. Bu arada P2P iletişimi, node’lar arasında bilgi transferini geliştirmeyi amaçlıyor.

Kripto para

Vasil Hard Fork, yükseltmesini ise yakın bir zamanda 22 Eylül’de gerçekleştirdi. Bundan sonra, P2P ağı veya ağ katmanının ademi-merkezi yapısını güçlendirdi. Tüm P2P node’ları faaliyete geçtiğinde, Cardano ağı tamamen merkezden dağıtılacak. Böylece, ağın şu anda kullandığı merkezi hizmetlere olan ihtiyacı ortadan kalkacak. Son raporlar, P2P geliştirmenin tam özellik olduğunu ve gerekli tüm testlerin tamamlandığını gösteriyor. Bununla birlikte P2P node’larının kullanıma alınması aşamalı olarak yapılacak.

Charles Hoskinson emekliliği düşünmüyor ve maximalism’e karşı

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, yakın tarihli bir videoda emekli olup bizonuyla oynamayacağını söyledi. Yakın zamanda 35 yaşına giren Hoskinson, sosyal medyada görmeye devam ettiği kötülükten şikayet etti. Buradan hareketle Cardano mucidi, şu açıklamayı yaptı:

Kaç kitap yazılabilir? Bana kaç tane korkunç trol saldırabilir? Kaç kişi her gün korkunç şeyler söyleyebilir ve yapabilir ve bilgimden kimlik bilgilerine, bütünlüğe, kilom için her şeye saldırabilir? Bunu kaç gün alabilirsiniz.

Kripto para

Kriptonun önemli adamı, insanların Cardano’nun ilerlemesi hakkında yalan söylediğinde “sinir bozucu” olduğunu söylüyor. Ancak Hoskinson, “kazanacak bir şey olduğu sürece” havlu atmak niyetinde değil. Bu doğrultuda, önümüzdeki on yılın insanlık için son derece önemli olacağını tahmin ediyor.

O halde emeklilik söylentileri nereden kaynaklanıyor. Cardano rakibi Polkadot’un kurucusu Gavin Wood, yakın zamanda Parity Technologies’in CEO’luk görevinden ayrıldı. Bu da kripto para topluluğunun bazı üyelerinin, Hoskinson’ın liderlik rolünden de vazgeçip vazgeçemeyeceği konusunda spekülasyonuna neden oldu.

Hoskinson, son videosunda maximalism’den hoşlanmadığını da kaydetti. Ayrıca, bunun kripto para endüstrisinin büyümesini çok daha zorlaştırdığını iddia etti. Cardano mucidi, “Maximalism, benim için hiç bir anlam ifade etmedi” dedi. Öte yandan Hoskinson, Bitcoin maksimalistlerinin Bitcoin’e akıllı sözleşmeler getirmek için Cardano’nun teknolojisini kullanmayı düşünmesi gerektiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.