Hong Kong’un Lisanslı Kripto Borsası, Sürpriz Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Güney Koreli Borsa Devi Bithumb’dan, Altcoin Listeleme Haberi Geldi!
Güney Koreli Borsa Devi Bithumb’dan, Altcoin Listeleme Haberi Geldi!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hong Kong’un lisanslı kripto para borsası HashKey Exchange, Cosmos (ATOM) altcoinini listelediğini duyurdu.

HashKey Exchange, Cosmos’u (ATOM) Listelediğini Duyurdu

Birlikte çalışabilir bir Blockchain ağı oluşturmaya odaklanan bir proje olan Cosmos (ATOM), 2014 yılında Ethan Buchman ve Jae Kwon tarafından kuruldu.

Cosmos ağı bir Proof of Stake blok zinciri ana ağından ve Zones olarak bilinen özelleştirilmiş Blockchainlerden oluşuyor. Ana zincir olan Cosmos Hub, bağlı Zone’lar arasında varlık ve veri transferini mümkün kılmakta ve ortak bir güvenlik katmanı sunuyor.

Tüm bu bileşenler, Cosmos’un özel konsensüs mekanizması olan Tendermint’i ve genel bir uygulama arayüzünü kullanarak birlikte çalışıyor. Cosmos ağındaki ücretler, kendi yerel kripto para birimi olan ATOM ile ödenebiliyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, 3’ü TRY Paritesi Olmak Üzere 8 Yeni Altcoin Paritesi Listeledi!

Resmi duyuruya göre, listeleme için programı bugün başladı ve para yatırma ile çekme işlemleri başlatıldı. Alım satımlar ise 17 Kasım 2023’te başlayacak.

Bitcoinsistemi.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cosmos ekosistemindeki çoğu altcoin son dönemde dikkat çekici yükselişler yaşamıştı.

Ekosistemin ana kripto parası olan ATOM ise bu yükselişlere eşlik edemedi. TIA ve SUI gibi altcoinler Cosmos ekosistemi elemanları olarak tanınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.