Güney Koreliler, Binance’te Listeli Altcoine Hücum Ettiler: Kendi Borsalarında Yüzde 50 Daha Yüksek Fiyattan İşlem Görüyor!

Güney Kore Kripto Para Borsalarında XRP Çılgınlığı Yaşanıyor: İşte En Çok Hacim Gören İlk 10 Altcoin!
Güney Kore Kripto Para Borsalarında XRP Çılgınlığı Yaşanıyor: İşte En Çok Hacim Gören İlk 10 Altcoin!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Verilere göre Güney Koreli kripto para traderları, bir süredir yaşadığı yükselişler ile konuşulan CyberConnect (CYBER) altcoinine odaklandı.

Tokenin fiyatı Binance üzerinde 10 dolar civarından işlem görürken bu yazının yazıldığı anlarda Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit üzerinde 14 dolardan, yine Güney Koreli bir borsa olan Bithumb üzerinde ise yaklaşık olarak 15 dolardan işlem görüyor.

CYBER U tabanlı sözleşmelerin mevcut yıllık fonlama oranı büyük borsalarda -%500’ün, Binance’te ise -%662’nin üzerinde.

Böylelikle CYBER, söz konusu borsalarda tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmış oldu. Token için diğer büyük borsalarda tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru 10.36 dolar seviyesinde.

CYBER fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren grafik.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Ödeme Devi Alchemy Pay, Web3 Projesiyle Ortaklık Kurdu!

CYBER, kısa bir süre önce Binance üzerinde bir Launchpool aracılığı ile piyasaya sürülmüş ve geçtiğimiz hafta fiyatını neredeyse iki katına çıkarmıştı. Altcoinin 100 milyon adetlik bir maksimum arzı bulunuyor ve bunların 11 milyonu sirkülasyonda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.