Google Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyatı Sıçradı!

Google Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyatı Sıçradı!
Google Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyatı Sıçradı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos Labs, Aptos Network’ün daha fazla ademi-merkeziyetçi olmasını sağlamak için Google Cloud ile ortalık yapıyor. Haber, Google’ın bir dizi kripto projesiyle Web3 dünyasındaki ayak izini derinleştirmesiyle geliyor. Gelişmenin ardından altcoin fiyatı güçlü yükseliş kaydetti.

Google Cloud ile Aptos ortaklığı altcoin fiyatını sıçrattı

Bugün Aptos Labs, şirketlerin ve geliştiricilerin Aptos ağında daha kolay kurulum yapmasına yardımcı olacak Google Cloud ile yeni işbirliğini duyurdu. Google Cloud, Aptos’un ilk bulut iş ortaklarından biri olacak. Aptos ağındaki geliştiricilerin uygulamalarını oluşturup ölçekleyebilecekleri ölçeklenebilir, güvenli ve sürdürülebilir bir altyapı sağlayacak.

Aptos and Google Cloud unveil partnership, plan for accelerator programhttps://t.co/6dJu7nJIqJ

— The Block (@TheBlock__) November 10, 2022

Londra’daki Token2049’daki bir panelde konuşan Aptos’un kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh, Google’ın Web3 bölümünün piyasaya giriş ve iş geliştirme lideri Simon Baksys ile birlikte bağlantının ayrıntılarını anlattı. Aptos’un kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Google Cloud, harekete geçme konusundaki önyargıları, bir sonraki milyar kullanıcı için erişilebilirliği sağlama misyonumuzda ademi merkeziyetçiliğe bağlılıkları ve altyapısının yetenekleri ile bizi etkiledi. Takım çevikti ve takımımızla kilit adım koştu. Google Cloud’un Aptos protokolünün kullanıcılarına sağladığı potansiyelden heyecan duyuyoruz.

Shaikh, “Bence ilk kez bir Web2 ve bir Web3 şirketi bu kadar anlamlı bir şekilde bir araya geldi” dedi. Ayrıca Shaikh, Google Cloud’un node’ları doğrulayacağını ve Aptos main-net’ine katılacağını kaydetti. Aptos Blockchain de dizine eklenecek ve Google Cloud’un BigQuery hizmetinde kullanıma sunulacak.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz ortaklık, Google ve Aptos Vakfı’nın bir hızlandırıcı programı başlatmanın yanı sıra gelecek yıl bir hackathon’a ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda yeni yetenekleri teşvik etmeyi amaçlıyor. Haberin etkisi anında altcoin fiyatına yansıdı. ATP, piyasa toparlanmaya çalışırken fırladı.

Altcoin

Ortaklık Aptos’a ne getirecek?

Google Cloud ile yapılan ortak çalışma sayesinde herkesin Aptos ağındaki bir node’a 15 dakikadan kısa sürede güç sağlaması mümkün hale gelecek. Bu, Aptos ekosistemlerinin donanım gereksinimleri olmadan ve kitleler için güvenilirlik, güvenlik ve hızı korurken oluşturulmasına yönelik büyük bir adımı işaret ediyor. Şirketler ve geliştiriciler, Google Cloud’da Aptos tam node’u çalıştırmak için kullanıma hazır desteği aşağıdaki şekillerde kullanmaya başlayabilir:

Zaten bir Google Cloud hesabınız varsa, node’u çalışır duruma getirmek yalnızca 15 dakika sürüyor. Bir Google Cloud hesabınız yoksa ücretsiz deneme ve 300 dolar kredi ile başlamanız mümkün.

Dağıtım, insanların tam bir node çalıştırması için kullanımı kolay, güvenilir bir yol sağlamayı amaçlıyor. Bu arada doğrulayıcı desteği de gelecekte geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.