NFT

Ethereum balinası tek işlemde 5,1 milyon dolar kaybetti!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) hacimli yükselişinden sonra Ethereum’a (ETH) long yönlü işlem alan bir balina, 5,1 milyon dolarlık zarar yazdı.

Lookonchain tarafından yayımlanan verilere göre bir ETH balinası, geri çekilme devam ederken yüklü bir “long” yönlü işlem aldı. Fakat BTC’nin salınımıyla birlikte piyasanın değer kaybetmesi, balinayı büyük zarara uğrattı. ETH’ye yüklü miktarda “long” pozisyon alan yatırımcının toplamda 5,1 milyon dolarlık işlemi tasfiye edildi. Bu duruma rağmen pes etmeyen balina, tekrardan bir işleme dahil oldu.

This whale is really not good at perpetual contracts.

The ETH-long positions of this whale were liquidated in the last two market crashes, with a loss of ~$5.1M.

And after the market rose yesterday, the whale went long $ETH again at the entry price of $1,717. pic.twitter.com/ULij4nPKpd

— Lookonchain (@lookonchain) August 31, 2023

Pest etmeyen balina yeniden işlem aldı!

Long yönlü işlemde 5,1 milyon dolar değerinde zarar kaydeden ETH balinası, bu durumun sonrasında yeniden bir işlem aldı. Tasfiyeden sonra 1.717 dolardan ETH longlayan balina için henüz net veriler gelmedi. 5,1 milyon dolarlık kayıp sonrasında yine aynı görüşünü sürdüren balina, ETH’ye olan inancını sürdürüyor.

Grayscale’in SEC’i mağlup etmesinden sonra patlama yapan tasfiye verileri, ilk olarak short yatırımcısını sallamıştı. Fakat BTC’nin 28.150 dolardan sert bir şekilde geri çekilmesi, sıradaki hedefi long yönlü yatırımcılar olarak belirledi. Bu süreçte işleme dahil olan pek çok vadeli işlem yatırımcısı, volatil bir piyasanın ortasında kaldı.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.