dYdX Protokolünün Geliştiricileri Zincir Üzerindeki Son Değişiklikleri Paylaştı! İşte Detaylar!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

dYdX protokolünün yönetim sistemi, sürüm 4’e geçiş ve DYDX’i projenin kendi blok zinciri için Katman 1 tokeni olarak kabul etme önerisini onayladı.

DYDX Token, dYdX Chain’in Yerel Tokenı Olarak Onaylandı

Oylama bugün Snapshot platformunda sonuçlandı ve neredeyse %100 topluluk desteği aldı. Wintermute tarafından başlatılan teklif, 392 adresten lehte 36 milyon oy alırken, dört adresten aleyhte sadece 43 oyla muhalefet asgari düzeyde kaldı.

Yönetim kararı doğrultusunda proje, DYDX tokenini Ethereum’dan Cosmos ekosistemindeki (şu anda testnet üzerinde) bir Katman 1 uygulama zincirine taşımaya hazırlanıyor.

Teklifte, dYdX Vakfı tarafından denetlenecek bir Ethereum akıllı sözleşmesi geliştirme planı da yer aldı. Bu sözleşme, DYDX tokenlerinin Ethereum ağından yeni dYdX Zincirine izinsiz transferini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

DYDX is now officially planned to be the base token of the dYdX Chain 🤝 https://t.co/Q31uCWFkVz

— Antonio | dYdX (@AntonioMJuliano) September 3, 2023

dYdX kurucusu Antonio Juliano, “DYDX’in artık resmi olarak dYdX Zincirinin temel tokeni olması planlanıyor” dedi.

dYdX Nedir?

2018 yılında kurulan dYdX, özellikle sürekli ticaret sunma konusunda merkezi olmayan türev piyasasına öncülük etmektedir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Yeni Haftada Kripto Para Piyasasında Bu Ekonomik ve Altcoin Gelişmeleri Takip Edilecek! İşte Gün Gün Listesi

Platform, son 24 saat içinde yaklaşık 240 milyon dolarlık işlem hacmi bildirdi ve 2020’deki lansmanından bu yana toplam işlem hacmi 1 trilyon doları aştı.

Kalıcı olarak bilinen sözleşmeler, son kullanma tarihi olmayan bir vadeli işlem sözleşmesi türüdür ve bu da onları kripto sektöründe en çok tercih edilen türev türlerinden biri haline getirir.

dYdX sürüm 4’te, ağdaki her doğrulayıcı zincir dışı bir emir defteri işletecektir. Alım satım emirleri ağa gönderilecek ve daha sonra bir proof-of-stake konsensüs mekanizması kullanarak eşleşen emirleri içeren bloklar oluşturan doğrulayıcılar arasında dağıtılacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.