Bugün, Bu 27 Altcoin İçin Çok Kritik: İşte Yaşanacakların Listesi!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Hızla gelişen kripto para dünyasında bugünün gündemi, sektörün gidişatını şekillendirme potansiyeline sahip çeşitli etkinliklerle dolup taşıyor. Yüksek riskli ürün lansmanları ve Blockchain konferanslarından düzenleyici tartışmalara ve piyasa analizlerine kadar, gün bir faaliyet kasırgası olmaya hazırlanıyor. Meraklıları, yatırımcıları ve paydaşları, altcoin alanının doğasında var olan dinamizmi ve yeniliği sergileyen etkinliklerden oluşan bir goblende heyecan verici bir yolculuk bekliyor. Günün takvimine göz atarken ve kripto para birimleri alanında gerçekleşecek kayda değer etkinlikleri keşfederken bize katılın…

Bu altcoin projeleri için bugün kritik

dForce (DF), Swappi (PI); ortak soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Nakamoto Games (NAKA), entegrasyon duyurusunu bugün gerçekleştiriyor. Splintershards (SPS), ortak bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. MAGIC ile ELLERIUM (ELM), Discord üzerinden soru cevap etkinliği yapacak. Tectum (TET), Travladd Crypto ile soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor. Bitstamp’in ABD kolu AXS, CHZ, MANA, MATIC, NEAR, SAND ve SOL’u bugün delist ediyor. EOS, sözleşmeler için opt-out limitini bugün değiştirecek. Saito (SAITO), bugün X üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Nervos (CKB), Stanford’da bugün bir konuşma yapacak. My Neighbot Alice (ALICE), alfa sezon 3’ü başlatıyor. Bu Altcoin Beklenen Token Müjdesini Verdi! Airdrop Var mı? Casper Network (CSPR), v1.5.2. node güncellemesini bugün gerçekleştirecek. JasmyCoin (JASMY), X üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Flamingo (FLM), Community Lagoon soru cevap etkinliğini yapacak. Lido DAO (LDO), bugün, node operatör çağrısını gerçekleştirecek. DEXE ve POP, bugün soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Astar (ASTR), Tech Talks’u bugün gerçekleştirecek. SCRT, bugün Secret Spaces’i gerçekleştirecek. SNX, bugün, yönetişim çağrısı yapacak. Litecoin (LTC), bugün, CoinMarketCap’te soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Casper, bugün, geliştiricilerinin katılım sağlayacağı bir etkinlik düzenleyecek. Shibariumscan blok tarayıcı verilerine göre, Shiba Inu’nun Ethereum Layer 2 ağı Shibarium ağ cüzdan adresi 100.000’i aştı ve şimdiye kadar 430.000’den fazla işlem tamamlandı. 29 Ağustos’ta, merkezi olmayan bir türev ticaret platformu olan dYdX, L2 platformundaki toplam işlem hacminin 14 Temmuz’da 1 trilyon doları aştığını resmen açıkladı. Ethereum’un ikinci kademe genişleme ağı olan Boba Network, 29 Ağustos’ta Avalanche üzerindeki Katman 2 genişleme çözümü BobaAvax’ın 31 Ekim’de artık kullanılamayacağını ve kullanıcıların bundan önce tüm fonlarını Avalanche ana ağına aktarmaları gerektiğini veya BobaAvax üzerindeki tüm varlıklara erişimi kalıcı olarak kaybetme riskiyle karşı karşıya olduklarını resmen açıkladı. Ünlü Şirket, Bu Altcoin’i Borsalara Gönderdi: Satacak mı? Japon IoT platformu geliştiricisi Jasmy, ölçeklenebilirliği artırmak ve daha şeffaf, güvenli ve kişiselleştirilmiş bir veri etkileşimi deneyimi sağlamak için Ethereum tabanlı bir Layer2 çözümü olan Jasmy Chain’i inşa ettiğini duyurdu. Coin98 Wallet, kullanıcıların Coin98 Wallet aracılığıyla çeşitli merkezi olmayan uygulamalara (DApps) bağlanmasına olanak tanıyan bir çözüm olan WalletConnect V2’yi desteklediğini duyurdu. Trava Finance, Trava Station testnet’ini duyurdu. Wintermute Trading desteklemeye yardımcı olduğu bir ekosistem olan merkezi olmayan finans (DeFi) alanında getiri arayışında bazı yönetim engellerine takıldı. Yearn Finance destekçilerini Wintermute’un Yearn’ın yCRV tokenı için piyasaları desteklemesi karşılığında kendisine 2 milyon doların üzerinde değere sahip 350 YFI tokenı ödünç vermeye ikna etme konusunda başarısız oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.