Bu Hafta Gözünüz Bu 6 Altcoin’de Olsun: İşte Beklentiler!

Bu Hafta Gözünüz Bu 6 Altcoin’de Olsun: İşte Beklentiler!
Bu Hafta Gözünüz Bu 6 Altcoin’de Olsun: İşte Beklentiler!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları yeni haftaya genel olarak düşüşlerle başladı. FED’in 75 baz puanlık faiz artırımı kararı da dahil olmak üzere gerilemenin birçok nedeni var. Bununla birlikte, önceki faiz artırımı duyurularının aksine Bitcoin ve altcoin projelerinde düşüşler yaşanmadı. Kripto para ekosistemi bu yıl çok fazla olumsuzluk yaşadı. Ancak en kötüsünü geride bırakmış görünüyor. Kriptokoin.com olarak, analistler tarafından yakından takip edilen altcoin projelerini sizlere aktarıyoruz.

Polygon’un altcoin projesi Matıc anlaşmaların ardından yükseldi

Polygon ekosisteminin altcoin’i MATIC şu anda son 24 saatin en çok kazananı. Yalnızca bu da değil, MATIC geçtiğimiz haftanın sonunda en iyi kripto performansını sergiledi. Meta ve JP Morgan’ın Polygon’daki ilk Defi ticareti olma kararı, altcoin’in yükselişine destek sağladı. İlginç olan durum ise, rallinin bu hafta da devam etmesi.

MATIC, 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), MATIC/USD çifti için günlük fiyat grafiğinde 200 günlük SMA’yı aştı. Bu durum ise, analistler tarafından yükseliş olarak görülüyor. 

Shiba Inu (SHIB)

SHIB’nin piyasadaki en popüler kripto projelerinden biri olduğu hiç şüphesiz herkes tarafından biliniyor. Proje, bu yıl birden fazla yeni girişim gerçekleştirdi. Ardından, SHIB’in kullanımı arttı. Topluluk içerisinde başarı elde etti. Ancak fiyatına bakıldığında ise henüz ciddi bir yükseliş yaşamış değil. Shiba Eternity oyunun ardından SHIB’e karşı olan ilgide artış yaşandı.

Shiba Inu Tahmini: Düzeltme Bitti mi? Sırada Ne Var?

Ancak, yılın en önemli sürümü neredeyse gerçekleşmek üzere. Shiba Inu’nun Shibarium Layer-2 ağı, topluluğun tüm dikkatini üzerine çekti. Shibarium lansmanı, SHIB sahiplerine büyük kazançlar getirme potansiyeline sahip.

Ripple ve SEC arasındaki dava devam ederken, altcoin projesi XRP yükselişe hazır

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto XRP’nin fiyatı geçtiğimiz cuma arttı. Bunlara ek olarak, XRP Ledger’ı kullanan firma Ripple Labs, SEC ile dava sürecine devam ediyor. Birçok topluluk üyesi Ripple’ın kazanmasını bekliyor. Bu durumda XRP fiyatlarında bir artışa yol açması muhtemel. 

Karara daha aylar olmasına rağmen, insanlar şimdiden spekülasyona başladı.

Cardano (ADA)

Son birkaç hafta içerisinde Cardano’nun ADA’sı fazla değer kaybetmesine şaşırmamak elde değil. Bununla birlikte, düşüş veya nötr aşamalarda, ADA’nın değer kaybetmesi yaygın olarak kabul edilmektedir. Son birkaç gün içerisinde ADA fiyatının yeniden keskin bir şekilde yükselebilme potansiyeline sahip. Analistlere göre Cardano’nun ağı ve Smart Conract sayısı hızla artıyor Bunun sonucunda da ADA fiyatında artış yaşanması muhtemel.

Cardano, yıl sonuna kadar hala keskin bir şekilde yükselebilen ve 0,55 ile 0,65 dolar arasında herhangi bir yere ulaşabilen kripto para birimlerinden biridir.

Avalanche (AVAX)

Avalanche’ın fiyatı, Nisan 2022’den bu yana neredeyse %90 düştü. Ayrıca, AVAX belirteci, piyasa değerine göre ilk 15 kripto para biriminden düştü. Yükseliş ortamında, özellikle Avalanche yeniden değer kazanabilir. Ölçeklenebilir bir blok zinciri olarak Avalanche, çok umut verici bir kripto projesidir ve kripto para piyasası toparlandığında tokeni daha yükseğe sıçramalıdır.

2022’nin sonunda, özellikle AVAX’ın 14 dolarlık güçlü desteğine ulaşması nedeniyle tekrar iyi artışlar görebiliriz. Oradan, AVAX 2022’nin sonuna kadar 30 ila 40 dolar arasında herhangi bir yere ulaşabilir.

Lansmanın ardından tüm dikkatleri üzerine çeken altcoin Aptos (APT)

Kasım 2022’de satın alınacak en iyi 4 altcoin listesinde bir numaramız Aptos. Kripto sahnesine yeni katılan Aptos, piyasaya sürüldükten sonra karışık duygulara sahipti. Aptos, ilk olarak Meta tarafından piyasaya sürülen kripto para birimi Diem için tasarlanmış bir teknoloji kullanıyor. Ancak, düzenleyici kısıtlamalar nedeniyle proje tamamen terk edildi.

altcoin

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, Aptos etrafında daha fazla yutturmaca birikebilir, bu yüzden APT fiyatının kripto piyasasıyla birlikte daha da yükseleceğini tahmin ediyoruz. Fiyatlar 15 ila 25 dolar arasında değişebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.