Bu Altcoin Önemli Bir Ortaklık Duyurdu! Fiyatı Zıpladı

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir son dakika gelişmesinde XRPL Labs, XRP akıllı sözleşme side-chain’i Xahau Ledger’ı duyurdu. Xumm cüzdan kurucusu, bu side-chain’in bireysel benimseme vizyonunu karşılamaya yardımcı olacağını söylüyor. Altcoin fiyatı habere olumlu tepki verdi.

XRPL Labs Xahau Ledger ile iş ortaklığı yapıyor

XRPL Labs, bugün yaptığı açıklamada, XRP Ledger ekosistemi için akıllı bir sözleşme side-chain olan Xahau Ledger’ın bir parçası haline geldiğini söyledi. Ripple topluluğu, XRPL ekosistemine birden fazla özellik ekleyen ve XRP ve XRP Ledger’ın benimsenmesini ilerleten Xahau Ledger konusunda heyecan duyuyor. Çünkü bu gelişme, XRP Ledger protokolünü bireysel satışta benimsenmeye yaklaştırıyor.

XRP Ledger self-custody cüzdanı Xumm’un geliştiricisi XRPL Labs, 28 Ağustos’ta Xahau Ledger için bir whitepaper tanıtımında yer aldığını açıkladı. Bu arada Xahau, XRPL ekosistemi için bir akıllı sözleşme side-chain’i. Bu gelişmenin altcoin projesi için önemli bir hamle olduğunu belirtmek gerekiyor.

We are proud to be part of the Xahau network (@XahauNetwork) as a launch participant. As stated earlier, we will support multiple chains that use the XRPL protocol and our commitment to the main XRPL remains steadfast. https://t.co/olzsK3veCx

— XRPL Labs

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.