Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kullanıcılara “Önemli” Etiketli Duyuru!

Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kullanıcılara “Önemli” Etiketli Duyuru!
Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kullanıcılara “Önemli” Etiketli Duyuru!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Görece kısa bir süre önce piyasaya sürülen Mines of Dalarnia (DAR) altcoini ile ilgili geliştiricilerden “önemli” başlıklı bir güncelleme geldi.

Geliştiriciler, altcoinin FTX çöküşü karşısındaki performansı ve bu platform ile arasındaki bağlantı hakkında konuştu:

“Öncelikle, FTX veya FTX ile ilgili varlıklara herhangi bir riskimiz olmadığını ve borsalarında herhangi bir fon tutmadığımızı bildirmek isteriz. Standart prosedür gereği, proje tüm operasyonel fonları bağımsız olarak saklamakta ve yield farming, kredi, kaldıraç vb. faaliyetlere katılmamaktadır.

Projemizin kripto para boğa piyasasının zirvesinde başlatılması, olumsuz makroekonomik koşullar ve birkaç büyük endüstri şirketinin sistemik iflası arasında DAR tokenı sürekli satış baskısı görmüştür.

Şu anda operasyonel bütçemizin özel satış ve IFO’da topladığımız fonlardan sağlandığını da belirtmek isteriz. Ekip olarak piyasayı kontrol edemiyoruz ancak bu baskılara katkıda bulunmaktan kaçınmak için çaba sarf ediyoruz.”

Altcoinin son üç ayda gösterdiği performans hakkındaki grafik.

Geliştiriciler ayrıca altcoinin önümüzdeki dönemdeki güncelleme faaliyetleri hakkında da konuştu:

“Geliştirme tarafında, oyun dünyasının kapsamını daha da genişletmek ve düzenli iyileştirmeler ve güncellemeler sağlamak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.

Oyunun lansmanından bu yana her hafta en az bir güncelleme yayınladık ve düzenli güncellemeleri rutinimizin bir parçası olarak sürdürmeyi planlıyoruz.

Projemizin uzun vadeli başarısı, oyuncu tabanımızı genişletirken aynı zamanda oyun ekonomisinin düzgün bir şekilde dengelenmesini sağlamaya bağlıdır.

Bot karşıtı önlemler, arazi ekonomisi değişiklikleri ve Deeper Depths gibi son içerik güncellemeleri bunu başarmak için uzun bir yol kat etti. Oyunun ekonomik parametrelerini gerektiği gibi dinamik olarak ayarlarken yeni özellikler ve içerik eklemeye devam edeceğiz.

Sıklıkla ‘ayı piyasaları geliştirme yapmak içindir’ denir, ekibimiz projenin başlangıcından bu yana sürekli bir gelişim halindedir ve biz bu zorluğun üstesinden gelmeye hazırız. Kaliteli bir ürün sunmak için çok çalışırken sorumlu bir şekilde faaliyet göstermeye devam edeceğiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.