Bloomberg Bitcoin’de Daha Fazla Düşüş Bekliyor! İşte Hedef Fiyatları

Bloomberg Bitcoin’de Daha Fazla Düşüş Bekliyor! İşte Hedef Fiyatları
Bloomberg Bitcoin’de Daha Fazla Düşüş Bekliyor! İşte Hedef Fiyatları
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’den sonra ikinci sırada yer alan kripto para borsası FTX’in iflası, Bitcoin (BTC) dahil tüm kripto para birimlerinin sert düşüşler yaşamasına neden oldu.

15.500 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin daha sonra düşük enflasyon verisiyle 18.000 dolara kadar çıkmıştı.

Daha fazla borsanın iflas edeceğine dair endişelerle yeni haftaya düşüşle başlayan BTC, Binance CEO’su CZ‘nin yaptığı paylaşımlar sonrası yeniden 16.800 dolar seviyelerine çıktı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance CEO'sundan Yeni Açıklama: Bitcoin ve Altcoinler Tepki Verdi!

BTC’de yüksek volatilite devam ederken, Bloomberg analistleri Bitcoin’e ilişkin yeni bir analizini paylaştı.

Bloomberg analistleri, FTX krizinin etkisiyle yaklaşık %20 oranında değer kaybeden Bitcoin’de yeni düşüşler için uyardı.

BTC grafiğindeki teknik göstergelerin Bitcoin’in 10.000 ile 14.000 dolar arasında bir seviyeye düşeceğini gösterdiğini belirten analistler, bu aralıkta 12.200 dolar seviyesinin en önemli destek noktası olduğuna dikkat çekti.

“Bitcoin’in geçen haftaki %22’lik düşüşü, keskin düşüşünün sonu olmayabilir.

Lider kripto para birimi BTC’nin 2019 ve 2020’de oluşturduğu ters omuz baş omuz formasyonun boyun bölgesine yani 10.000 ila 14.000 dolar arasında daha uzun vadeli bir destek alanına düşmesini bekliyoruz.

Bu alan aynı zamanda kritik 12.200 dolar seviyesini de içeriyor. 12.200 dolar bu alanda en önemli destek seviyesi olacak.

12.200$ seviyesi Nisan ayında başlayan düşüşün oransal olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan Ocak dip seviyesine olan düşüşe eşit olacağı nokta. “

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.