Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Mainnet Entegrasyonunu Destekleyeceğini Açıkladı!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, yaklaşan Chiliz (CHZ) 2.0 mainnet entegrasyonu ve takası için desteğini açıkladı.

Binance Chiliz (CHZ) 2.0 Mainnet Entegrasyonu ve Swap Desteğini Duyurdu

Bu önemli gelişme yalnızca CHZ tokenın kendisini değil, aynı zamanda Chiliz’in şu anda Binance platformunda bulunan ve oldukça rağbet gören tüm fan tokenlarını da kapsayacak.

Bu tokenlar AC Milan (ACM), AS Roma (ASR), Atlético de Madrid (ATM), FC Barcelona (BAR), Manchester City (CITY), Juventus (JUV), OG (OG) ve Paris Saint-Germain (PSG) gibi çok sayıda popüler futbol kulübünü kapsamaktadır.

Sorunsuz bir geçiş sağlamak için Binance, kullanıcıların ve meraklıların dikkat etmesi gereken aşağıdaki önemli noktaları özetledi:

Tüm BEP2 standardı Chiliz (CHZ) tokenları, 1:1’lik adil bir oranla sorunsuz bir şekilde CAP20 standardına geçirilecektir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ayı Analisti il Capo of Crypto, Bitcoin’de Yaşanan Yükselişin Ardından Hedeflerini Açıkladı

Daha önce Chiliz Legacy Chain ve BEP20 standartlarında bulunan Chiliz’in çok değerli taraftar tokenleri, 1:1 oranında CAP20 standardına dönüştürülecektir.

Chiliz (CHZ) tokenlerinin BEP2 ağı üzerinden yatırılması ve çekilmesi durdurulacaktır.

Chiliz’in taraftar tokenlerinin Chiliz Legacy Chain ve BEP20 ağları üzerinden yatırılması ve çekilmesi desteklenmeyecektir.

Bununla birlikte, ERC20 standart Chiliz (CHZ) tokenlerinin para yatırma ve çekme işlemlerinin bu süreç boyunca etkilenmeyeceğini belirtmek önemlidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.