Binance’den Bu 2 Altcoin İçin Delist Duyurusu!

Binance’den Bu 2 Altcoin İçin Delist Duyurusu!
Binance’den Bu 2 Altcoin İçin Delist Duyurusu!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, 2 altcoin için delist duyurusu yaptı. Kriptokoin.com olarak, Binance tarafından yapılan açıklamayı sizlere aktarıyoruz.

Önde gelen kripto para borsası 2 altcoin projesini delist ediyor

14 Kasım Pazartesi günü yayınlanan resmi açıklamada, Raydium (RAY) ve Serum (SRM) vadeli işlemlerden delist ediliyor. Yapılan açıklamaya göre Binance, RAY ve SRM işlemlerini 15 Kasım tarihinde kapatacak. Açıklamada yer alan saat ise 04:00 ila 04:30 UTC (TSİ 7.00 ila 7.30) olarak bildirildi. Delist işlemi bu saatler arasında otomatik olarak gerçekleşecek.

Kripto para borsası Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek. Ardından 2 altcoin projesininde bütün paritelerini sürekli vadeli işlemlerden kaldıracak. Ayrıca yapılan açıklamalarda söz konusu altcoin’lerin platformda bulunan spot işlem çiftlerinde ticaretine devam edilip edilemeyeceği ise henüz paylaşılmadı. CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, her iki altcoin’de düşüşte.

Açıklamanın ardından düşüşler yaşandı

Raydium, geçtiğimiz yıldan bu yana yüzde 98 oranında değer kaybı yaşadı. FTX krizi döneminde düşüşüne devam eden proje son 7 günde yüzde 55.5 oranında düştü. Şu anda ise son 24 saatte yüzde 0.5 düşüşle 0,226520 dolardan işlem görüyor. Diğer altcoin Serum ise son 1 yıl içerisinde yüzde 98.7 oranında geriledi. Bununla birlikte yaşanan krizler esnasında SRM, yüzde 70 değer kaybı yaşadı. Şu anda ise son 24 saatte yüzde 19 düşüşle 0,222272 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.