Binance CEO’sundan Kritik Uyarı: Bu Altcoin’den Uzak Durun!

Binance CEO’sundan Kritik Uyarı: Bu Altcoin’den Uzak Durun!
Binance CEO’sundan Kritik Uyarı: Bu Altcoin’den Uzak Durun!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su CZ, en son açıklamaların, yatırımcıların FTX Token’den (FTT) uzak durması gerektiğini söyledi.

Binance CEO’su FTX Token’in yüksek riskli olduğunu söylüyor

Bugün CZ’nin tüm ülkelerdeki Binance çalışanlarına gönderdiği bir not ortaya çıktı. CZ, ekibinin, FTX’i satın alma anlaşması süresi boyunca FTT token’den uzak durmasını istiyor. Binance CEO’su, süreç boyunca herkesin FTT tutmaya devam edebileceğini, ancak al-sat yapmanın tehlikeli olabileceğini belirtti. CZ çalışanlarına gönderdiği notta şunları kaydetti:

Anlaşma için gereken özen devam ederken, herkese hatırlatmak istiyorum: FTT ile yapmayın.

CZ ayrıca, bu haftanın başlarında, Binance’in son ifşalar ışığında FTT satmayı düşündüğünü açıkladı. Bu da endişeye neden olarak FTT fiyatında daha fazla düşüşle sonuçlandı.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yeni raporlar, FTX CEO’sunun krizin ortasında CZ ile temasa geçtiğini söylüyor. SBD, likidite krizine giren borsası için Binance’den destek istedi.

Mevcut koşulların SBF’nin milyarder statüsü üzerinde de önemli bir etkisi oldu. Dünyanın en zengin 500 insanı arasında yer alan Sam Bankman-Fried, net varlıklarının %93’ünden fazlasını kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.