Binance CEO’sundan FUD Uyarısı: Bunlara İnanmayın!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün “Mad Money” sunucusu Jim Cramer’ın kripto borsası düzenleyici engeller ve likidite endişeleriyle karşı karşıya olsa bile Binance ve BNB token’ında yükselişte olduğunu söylediği haberleri piyasada dolaşıma girdi. Piyasa, Cramer’ın tahminlerindeki başarısızlığı nedeniyle borsa ve tokeni için ters etki yaratacağını algıladı. Son gelişmede Binance CEO’su olaya farklı bir yaklaşım sergiledi.

Binance CEO’su: Jim Cramer paylaşımları FUD!

Bugün ünlü Amerikalı televizyon sunucusu Jim Cramer’in Binance ve tokeni BNB’de yükseliş yönünde bir duruş sergilediği yönünde haberler dolaşıma girdi. Bu olay kripto borsası ve tokeni için olumsuz bir durum olarak algılandı. Çünkü, Jim Cramer’in tahminlerindeki başarısızlığı ona farklı bir ün kazandırdı. Bununla birlikte sosyal medyada dolaşıma sokulan haberlerin doğru olmadığı ortaya çıktı.

CryptoBusy takma adlı bir kripto influencerı X hesabından, “Jim Cramer’ın bu ekran görüntüsü Eylül 2022’de Hazine tahvillerini tartıştığı bir videodan. Jim Cramer’ın CNBC’deki bu 5 Eylül’deki konusu “Kahraman hisse senetleri” hakkında.” diyerek haberin FUD olduğunu paylaştı. Son gelişmede Binance CEO’su da bu paylaşımı alıntılayarak her zaman yaptığı gibi “4” etiketini yapıştırdı. Bu bağlamda Chanppeng Zhao, şu imalı paylaşımı yaptı:

Vay canına… Kurtuldum. Fotoşoplu görsellere inanmayın çocuklar. ‘4’

phew… saved.

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.