NFT

Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Önemli Açıklamalar Yaptı!

Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Önemli Açıklamalar Yaptı!
Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Önemli Açıklamalar Yaptı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, piyasaya FUD yayılmaya çalışıldığını söylüyor. Ancak, bu sözde FUD’a rağmen, gerçekte kripto endüstrisinin son haftalarda bir dizi büyük kazanç elde ettiğini belirtiyor.

Binance CEO’su: FUD’a itibar etmeyin!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance’ın kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son zamanlarda piyasada yaşanan belirsizliğe rağmen bilançosunun güçlü kalmasını ve çalışanlarını elde tutmayı başardı. Böylece, kendi alanında dünyada en büyük konumda olan firmasına yönelik son söylentileri boşa çıkardı.

Binance patronu 7 Eylül’de X’te yayınladığı bir yazıda olumsuz haberleri ve söylentileri ele aldı. CZ, banka operasyonlarını, davaları, itibari para kanallarının kapanmasını, ürün tasfiyelerini ve çalışan değişimlerini bir FUD (korku, belirsizlik, şüphe) ortamı yaratmakla suçladı. Bu bağlamda CZ, değerlendirmelerine şu şekilde bir giriş yaptı:

Toplumda bazı tartışmalar gördüm. Doğru şeyi yaptığınızda ve FUD olduğunda, hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Topluluk sizi savunur. Özetlememe izin verin. Bankaların batması, davalar, itibari para kanallarının kapanması, ürün tasfiyeleri, çalışan devri, çıkış piyasaları vs. çok sayıda olumsuz haber/söylenti oldu.

Saw some debates in the community. When you do the right thing, and there is FUD, you don’t have to do anything. The community defends you.

Let me summarize. There have been a lot of negative news/rumors, bank runs, lawsuits, closing of fiat channels, product wind downs,…

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) September 7, 2023

CZ: Üst düzey ayrılıklar özellikle kripto sektöründe bir realite!

Binance patronu, “Bilin bakalım neyimiz yok? Likidite sorunumuz yok,” diye vurguladı. Bu doğrultuda, “Tüm para çekme işlemleri ve para yatırma işlemleri düzgün bir şekilde gerçekleştiriliyor. Tüm müşteri fonları güvende ve %100 teminatı var.” dedi.

Ancak gözlemciler, eski strateji müdürü Patrick Hillmann, eski ürün müdürü Mayur Kamat, eski Asya-Pasifik başkanı Leon Foong ve eski uyumdan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Steven Christie de dahil olmak üzere, yalnızca Temmuz ve Eylül ayları arasında en az 10 Binance yöneticisinin dümeni bıraktığını belirtti. Bununla birlikte CZ, Temmuz ayında çalışan değişimlerinin her şirket için normal olduğunu söyledi. Özellikle de kripto gibi hızla değişen bir ortamda olanlar için bunun bir ‘gerçek’ olduğunu belirtti.

*Binance General Counsel, Chief Strategy Officer, and SVP of compliance all resign in the same week*

CZ: pic.twitter.com/6RQ5PBb1uH

— Milk Road (@MilkRoadDaily) July 6, 2023

Binance CEO’su kripto dünyasındaki kazanımlara dikkatleri çekti

CZ, kısa süre önce yayınladığı bir yazıda Binance’in muhtemelen dünyada kendi boyutundaki ve yaşındaki herhangi bir teknoloji girişiminin en düşük kurucu ekip devir hızına sahip olduğunu söyledi.

Bu arada Binance CEO’su son zamanlarda kripto para sektöründe yeni itibari para kanallarının açılmasından bahsetti. Ayrıca, yeni ürünlerin piyasaya girmesi, işe alımlar ve yeni pazarlar gibi bazı kazanımlara dikkatleri çekti. Bunların yanı sıra mahkeme salonundaki bazı kazanımlara da işaret etti. Özellikle Ripple ve Grayscale’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı kazandığı zaferleri işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.