Binance CEO’su FTT’yi Bombalamaya Devam Ediyor, Sıfırlanan LUNA’ya Benzetti!

Binance CEO’su FTT’yi Bombalamaya Devam Ediyor, Sıfırlanan LUNA’ya Benzetti!
Binance CEO’su FTT’yi Bombalamaya Devam Ediyor, Sıfırlanan LUNA’ya Benzetti!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Cz FTT paylaşımlarına devam ediyor.

FTX ve Binance arasındaki gerilim tırmanırken, Cz’nin FTT’ye yönelik kesin ve net yorumları yatırımcıların dikkatinden kaçmadı.

Kısa süre önce FTT tasfiyesi hakkında yeni bir yorum yapan Cz, FTT tasfiyesinin LUNA’dan aldıkları derslerin bir sonucu olduğunu söyledi.

Daha önce FTX’e destek verdiklerini ancak artık bir bağları kalmadığını ifade eden CZ bu konuda sahte rollere girmeyeceklerini belirtti.

CZ’nin paylaşımında FTT’nin arkasındaki gruplara yönelik suçlayıcı ifadelerin yer alması da dikkatlerden kaçmadı.

FTT’yi desteklememe kararlarının arkasında bazı lobi faaliyetleri de olduğunu belirten ünlü CEO “diğer sektör oyuncularına karşı arkalarından lobi yapan insanları desteklemeyeceğiz.” dedi.

“FTT tasfiyesi sadece LUNA olayından öğrendiğimiz bir risk yönetimidir. Daha önce destek verdik ancak boşandıktan sonra seviyormuş gibi yapmayacağız. Biz kimseye karşı değiliz. Ancak diğer sektör oyuncularına karşı arkadan lobi yapan insanları desteklemeyeceğiz.”

FTT ile aralarındaki mücadeleyi Nintendo ve Playstation arasındaki savaşa benzeten bir yoruma yanıt veren Cz bunun bir savaş değil temizlik olduğunu ifade etti.

“Bu bir savaş değil. Biraz ev temizliği yapıyoruz.”

Liquidating our FTT is just post-exit risk management, learning from LUNA. We gave support before, but we won’t pretend to make love after divorce. We are not against anyone. But we won’t support people who lobby against other industry players behind their backs. Onwards.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 6, 2022

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.