Binance Bu Web3 Coin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Fırladı!

Binance Bu Web3 Coin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Fırladı!
Binance Bu Web3 Coin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Fırladı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Labs, BNB Chain üzerinde faaliyete girecek, oynaması ücretsiz olacak bir web3 oyun projesine yatırım yaptı. Yatırımın ardından, söz konusu projenin altcoin’i sıçrama yaşadı. Böylece, FTX iflasının ardından kırmızı tahtada işlem gören piyasada olumlu bir hareket yaşandı. İşte detaylar…

Binance, 4 milyon dolarlık yatırım yaptı

Binance Labs, BNB Chain’de devreye alınacak, oynaması ücretsiz bir fantezi sporları platformu olan Ultimate Champions’a 4 milyon dolarlık stratejik yatırım yaptı. Ultimate Champions, oyuna alışmayı kolaylaştırmak için oyun içi cüzdanlar sağlar. Ultimate Champions, toplanan fonları oyunlarını daha da geliştirmek, ek spor ortaklıkları sağlamak ve topluluğunu büyütmek için kullanacak. NFT paketleri ile bunların tokenları için fiat para ödemelerini destekler. Ayrıca oyuncular, resmi lisanslı oyuncu kartlarını NFT olarak toplar, takas eder.

Günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bazı altcoin’ler için yeni duyurular yaptı. İşte detaylar…

Ultimate Champions, Binance Fan Token Platformunda yer alacak. Oyuncuların taraftar deneyimlerini güçlendirmelerini sağlayacak. Ayrıca favori takımlarıyla etkileşim kurmalarına olanak tanıyacak. Ultimate Champions profesyonel basketbol yönetim şirketi olan EuroLeague ile ortaklık kurdu. Böylece proje önümüzdeki yıl fantezi basketbol alanına girecek.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs, geçtiğimiz süreçte birçok yatırım ile bilinmeyen projelere dikkat çekti. Verilere göre, 2018’den bu yana 25 ülkeden 200’den fazla projeye yatırım yaptı. Ayrıca Polygon, Perpetual Protocol ve Dune Analytics dahil Web3’e özgü 50’den fazla projeyi inkübe etti. Şu anda, yönetim altındaki varlığının 7.5 milyar dolar olmasıyla, sektördeki en büyük kripto risk sermayedarı oldu.

Hedge Fon Yöneticisi: Bu Altcoin Çok İhtişamlı Artabilir!

Ultimate Champions hakkında daha fazla bilgi

Ultimate Champions, NFT’ler olarak barındırılan resmi lisanslı dijital kartlar sunmakta. Oynaması tamamen ücretsizdir ve ligler arası bir fantezi spor platformunu ortaya koyar. Oyuncular, açık bir ekonomide uzun vadeli değeri olan ödüller kazanmak ve oyunlarda kazandıkları veya satın aldıkları varlıklar üzerinde tam mülkiyete sahip olmak için spor bilgilerinden yararlanabilirler. Proje, kendisini aşağıdaki ifadelerle tanıtmakta:

Ultimate Champions, gösterişli bir oyuncu deneyimi yaratmaya devam edecek ve tüm büyük sporlar için tercih edilen fantezi spor platformu haline gelecek şekilde büyüyecek. Çekirdek ekibi, Ubisoft’ta video oyunları geliştirirken Blockchain teknolojisinin ve Web3’ün yükselişine tanık oldu.

Binance CEO'su Açıklama Yaptı: Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor!

Coin fiyatı sıçradı

Söz konusu gelişme, projenin altcoin projesi CHAMP’in fiyatını yükseltti. Kripto para birimi, 0.041 dolar seviyelerinden 0.0901 dolara kadar yükseldi. Böylece, bir günlük süreçte yüzde 121’lik bir sıçrama yaşadı. Coin’in 24 saatlik işlem hacmi ise 1.66 milyon dolara kadar yükseldi. Coin’in şu anda Binance’te listelenmediğinin altını çizmekte fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.