Binance, Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

Binance, Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!
Binance, Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para borsası olan Binance, beş altcoin için yeni duyurular yaptı. Borsanın açıklamalarına göre Convert platformuna yeni bir altcoin eklendi. Bunun yanı sıra, USDS-M FTT kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinde yeni bir düzenleme yapılacağı ortaya çıktı. İşte detaylar…

Binance, FTT sözleşmeleri için duyuru yaptı

Binance Futures, bugün TSİ 11.30’da USDS-M FTT perpetual sözleşmelerinde (kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri) bakım marjı katmanlarını ayarlayacak. Bakım marjı oranları ilk aşama için ayarlanacaktır. Güncellemeden önce açılmış mevcut pozisyonlar etkilenecektir. Borsaya göre herhangi bir olası likidasyondan kaçınmak için, ayarlamadan önce pozisyonun ve kaldıraç oranının ayarlanması tavsiye edilmekte.  Bakım marjı değişikliğinin tasfiye fiyatını doğrudan etkileyeceğini belirtmek önemli. Borsaya göre USDS-M FTT sözleşmelerinde mevcut pozisyonlarına sahip olan kullanıcılar etkilenecek.

Bu sırada, Binance ile FTT tokenın arkasındaki borsa FTX arasında gerilim olduğunu belirtmekte fayda var. Binance CEO’su Changpeng Zhao, elindeki 500 milyon dolarlık FTT’yi satma planını duyurdu. Ardından FTT’nin değeri 23 dolardan 15 dolara kadar geriledi. Zhao, satış planının arkasında, Terra ekosisteminden aldığı dersler olduğunu aktardı. Bu da FTX’in iflasın eşiğinde olup olmadığına dair şüphelere neden oldu. Ancak FTX CEO’su Sam Bankman Fried, borsada herhangi bir sorun olmadığını aktardı.

Borsa, Convert platformuna Hashflow (HFT)’u ekledi

Diğer yandan Binance, Hashflow’un (HFT) Convert’e eklendiğini duyurdu. Kullanıcılar artık HFT’yi BTC, BUSD, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlerle sıfır ücret karşılığında alıp satma şansına sahip. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi HFT, Binance’in Launchpool kapsamında duyurusunu yaptığı en son coin oldu.

PNetwork (PNT) airdrop’una destek

Son olarak borsa, BNB’yi (BEP20) pGALA (BEP20) sahiplerine airdrop olarak göndermek için pNetwork (PNT) kurtarma planını destekleyeceğini duyurdu. pGALA (BEP20) tokenları, 3 Kasım TSİ 22.49 ve 7 Kasım TSİ 11 arasında BNB Smart Chain (BEP20) aracılığıyla Binance’e yatırılan GALA tokenları olarak tanımlanmakta. pNetwork (PNT) ekibinin kurtarma planında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, son anlık görüntü 7 Kasım 2022, TSİ 11’de alındı.

Dikkat: Binance'e Boşaltılan Bu Altcoin, Çökebilir!

Binance, etkilenen kullanıcıları e-posta yoluyla BNB airdrop dağıtımının tamamlanması konusunda bilgilendireceğini açıkladı. Yani, 3-7 Kasım tarihleri arasında Binance’e pGALA (EP20) yatıran kullanıcılar airdrop için uygun katılımcılar olacak.   Bu süre zarfında Binance tarafından onaylanmayı bekleyen veya reddedilen pGALA (BEP20) mevduatları, on chain transferler yukarıdaki süre boyunca başarılı olduğu sürece, BNB airdrop dağıtımı için kullanıcıların pGALA bakiyelerine dahil edilecektir.

Binance’deki GALA sahipleri bu BNB airdrop’una katılamayacak. Proje ekibi Binance’e BNB (BEP20) token dağıtımını tamamladıktan sonra, BNB tokenlerini uygun kullanıcılara 1 pGALA = 0.00000109 BNB oranında dağıtacak. Bilindiği gibi, pGALA’da bir güvenlik açığı olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta bu durum, GALA tokenının değerinde sert bir düşüşe neden olmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.