Binance 66 Altcoin İçin Listeleme Sözü Verdi! Peki Hangileri?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in Japonya kolu olan Binance Japan, bugün altcoin listesini 100 projeye kadar arttırma planını duyurdu. Borsa şu anda 34 kripto para birimi listeliyor. Ülkenin teknolojiye olan bağlılığı, listelenecek yeni projeler için ipuçları veriyor.

Binance Japan, altcoin listesini genişletme planını duyurdu

Lider borsasının yan kuruluşu olan Binance Japan, bugün düzenlediği bir toplantıda, listelediği altcoin sayısını 100’e çıkaracağını duyurdu. Resmi duyuruya göre Binance.Japan, özellikle 350’den fazla marka arasından gelecek vaat eden projeleri değerlendirecek.

Japonya temsilcisi Tsuyoshi Chino, Japonya’da gerçekleştirilecek “ilk proje olacak bir şey üzerinde aktif olarak çalışmak” istediğini açıkladı. Altcoin sayısını artırırken likiditeyi güvence altına almanın önemli olduğunu belirten Binance, şu anda piyasa yapıcılar ve diğer taraflarla görüşmeler yürütüyor. Ayrıca “100 altcoin sayısına mümkün olan en kısa sürede ulaşmak” istediğini ifade etti.

Binance Japanが国内戦略を発表、「Web3普及とステーブルコイン事業」に注目https://t.co/p7veeMyrQk

・取扱通貨数、早期の100銘柄目指す

— CoinPost(仮想通貨メディア) (@coin_post) August 30, 2023

Bu arada Binance, Japonya piyasasına ilk adımını geçen yıl satın aldığı kripto borsası Sakura Exchange ile attı. Satın alımın ardından yurt içi kullanıcılar için yeni bir kripto para al/sat platformu açıldı. Yeni borsa şu anda kadar sadece 34 altcoin listeliyordu. Binance Japan temsilcisi Chino, fiat para birimiyle desteklenen “stablecoin” işlemlerine aracılık etmek için gerekli olan şirketi tescil ettirmeyi planladığını da belirtti.

Chino ayrıca, Başbakan Fumio Kishida’nın büyüme stratejisinin, kripto paraları ve Blockchain teknolojisini kullanan yeni bir İnternet konsepti olan “Web3″ü içerdiğini ve bunu bir rüzgar olarak gördüğünü söyledi. Bu nedenle yenilikçi Web3 projelerinin listeleme konusunda diğerlerinin önünde olması oldukça muhtemel.

Japonya başbakanı, Web3 odaklı projeleri istiyor

Chino’nın açıklamalarına göre, Japonya başbakanı Fumio Kishida, özellikle Web3 projelerine ilgi besliyor. Bu da Binance Japan’ın yeni altcoin listesi için ipuçları verebilir. Şu anda Web3 alanında faaliyet gösteren piyasanın en büyük projeleri şu şekilde:

Polkadot (DOT) Chainlink (LINK) Internet Computer (ICP) Filecoin (FIL) The Graph (GRT) Stacks (STX) Theta Network (THETA) Injective (INJ) Render (RNDR) Conflux (CFX) Casper (CSPR) BitTorrent (BTT) Arweave (AR) Basic Attention Token (BAT) Loopring (LRC) Ethereum Name Service (ENS) Helium (HNT) Akash Network (AKT) Mask Network (MASK) Livepeer (LPT) Ocean Protocol (OCEAN) Fetch.ai (FET) Golem (GLM) Audius (AUDIO) Aragon (ANT) Siacoin (SC) Band Protocol (BAND) Hive (HIVE) Ontology (ONT) Nervos Network (CKB) Kadena (KDA) Horizen (ZEN) API3 (API3) Flux (FLUX) Storj (STORJ)

Introducing #Binance Japan: A Dedicated Platform for Residents in Japan

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.