Bernstein: “Yalnızca Bitcoin Değil, ETH, SOL, MATIC ve Diğer Tokenler İçin de Spot ETF’ler Onaylanacak”

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bernstein tarafından hazırlanan bir rapora göre, kripto paralarda ETF olanağı Bitcoin ile sınırlı değil ve birden fazla dijital varlığı kapsayacak şekilde genişleyecek.

Rapor, sektörün önümüzdeki altı ay içinde ilk spot Bitcoin ETF’sini piyasaya süreceğini ve bunu bir Ethereum spot ETF’sinin izleyeceğini öngörüyor. Rapor ayrıca, varlık yönetimi endüstrisinin potansiyel ETF adayları olarak diğer en iyi blok zincirlerini ve merkeziyetsiz finans (DeFi) varlıklarını keşfedeceğini de öne sürüyor.

Rapor, dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale’in geçen hafta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı ve Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) bir ETF’ye dönüştürülmesinin önünü açan mahkeme kararının ardından geldi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
JPMorgan: “SEC’in Bitcoin Spot ETF’lerini Onaylamaktan Başka Seçeneği Kalmadı”

ETH’nin de benzer bir CME vadeli işlem piyasası ve spot piyasa yapısına sahip olduğu göz önüne alındığında, bir ETH spot ETF’si için endüstri baskısının Bitcoin ETF onayının hemen ardından geleceğini söylediler.

Analistler ayrıca varlık yönetimi endüstrisinin BTC ve ETH ötesine geçerek Solana ve Polygon gibi alanlara yöneleceğini söyledi. Ayrıca olası ETF hedefleri olarak Uniswap ve Aave’nin de içinde bulunduğu önde gelen DeFi varlıklarından da bahsettiler.

Analistler bunun, varlık yönetimi endüstrisinin büyüyen bir varlık sınıfında sağlıklı komisyonlar elde etmesi için büyük bir ticari fırsat olduğunu belirtiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.