Apple’dan sinyal geldi: O altcoin ATH’ye göz dikti!

featured
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Render (RNDR), Apple’ın M4 çipi sunumunda Render Network tarafından desteklenen bir 3D tasarım yazılımı olan Octane’den bahsetmesinin ardından yüzde 11 arttı.

Apple’ın platform mimarisinden sorumlu başkan yardımcısı Tim Millet‘in açılış konuşmasında yazılımdan bahsetmesi yatırımcıların dikkatini çekti. Birçok yorumcu tarafından RNDR fiyatının geçen hafta yaşadığı yükselişe katkıda bulunduğu için takdir edildi.


Apple’ın yeni ürün tanıtımında RNDR gündemi!

Katılımcılar, yazılımın yeni iPad’deki performansını not ederek, “Oktane gibi profesyonel görüntü oluşturma uygulamaları kesinlikle uçacak” şeklinde yorumlarda bulundu.

Kripto fenomeni D0c Crypto, 7 Mayıs tarihli bir gönderide “Videoda $RNDR logosunu kelimenin tam anlamıyla görebilirsiniz” dedi. 8 Mayıs duyurusunun ardından yaşanan yüzde 11’lik fiyat artışı, RNDR’nin son yedi gün içindeki genel yüzde40’lık artışına katkıda bulundu.

Bir diğer kripto fenomeni Mister Crypto, 9 Mayıs’ta 104.700 X takipçisine şunları söyledi : “Bitcoin düşüyor, ancak RNDR umursamıyor.”


Yapay zeka coin’lerinde sevindiren hareketlilik!

Bu arada, diğer yapay zeka (AI) coin’leri bu hafta genel olarak yükseliş yaşadı; Fetch.ai (FET) yüzde 12,88, The Graph (GRT) yüzde 20,28 ve SingularityNET (AGIX) yüzde 16,18 arttı. Önümüzdeki haftalarda, grafik işlem birimlerinin (GPU’lar) en büyük üreticilerinden biri olan Nvidia’nın 22 Mayıs’ta 2024’ün ilk çeyreği kazanç raporunu yayınlaması nedeniyle yatırımcılar AI coin’lerini yakından izlemeye hazırlanıyor.

Yatırımcılar geçmişte AI token fiyat hareketini Nvidia hisselerinin performansına bağladılar . En son, Nisan ayında, AI tokenleri genel olarak hafif bir düşüş yaşadığında, tüccarlar bunu Mayıs ayındaki Nvidia kazanç raporu öncesinde bir satın alma fırsatı olarak gördüler.

Kripto tüccarı CryptoGodJohn , 27 Nisan’da 668.100 X takipçisine şunları söyledi : “Burada dibe vuran pek çok AI coini, 22 Mayıs’taki Nvidia kazançlarına giden heyecan verici birkaç hafta olmalı.” O zamandan bu yana Render yüzde 33, Fetch.ai ise yüzde 6,5 arttı. Geçen hafta birçok AI coin’i yükselişe geçtiğinden, Google Finans verilerine göre Nvidia’nın hisseleri 6 Mayıs’ta 30 günün en yüksek seviyesine ulaşarak işlem haftasına 921,40 dolardan başladı.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yorumlar kapalı.