NFT

Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Diplere Gidebilir!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir kripto para analisti, son düşüşün dip olduğuna dair güveni sağlamlaştırmak için XRP’nin 0,6 doları geri kazanması gerektiğine inanıyor. Aksi takdirde altcoin için kısa vadede 0,41 dolara kadar bir düşüş öngörüyor.

Altcoin için bu seviyeler elde etmek hayati önemde!

Bir piyasa teknik analiz kaynağı olan Egrag Crypto, XRP’nin fiyatı için olası senaryoları paylaştı. Analist, özellikle XRP’nin günlük zaman dilimine dayalı kısa vadeli bir analiz perspektifinden XRP’ye ağırlık verdi. Ayrıca Egrag, altcoin’in son dönemde 0,4346 dolara gerilemesinin bir sonraki önemli boğa rallisinden önce mutlak dibi temsil edip etmediğini belirlemeye çalıştı.

Son paylaşımında analist, XRP’nin işlem gördüğü önceki bir kanala yeniden girmesi ve düşük noktadan emin olmak için değerin biraz üzerinde kapanması gerektiğini ileri sürüyor. Egrag, XRP’nin 0,6 dolarlık önemli fiyat noktasını yeniden kazanması gerektiğini özellikle belirtiyor. XRP’nin 0,6 dolar ve 0,67 doların üzerinde kapanmasının dip noktasının sonu için güvence oluşturacağını söylüyor. Bu bağlamda analist şu açıklamayı yapıyor:

Son düşüşün dip olduğuna dair güveni pekiştirmek için, XRP’nin Kanala yeniden girmesi ve 0,60 dolar ve 0,67 dolarlık önemli işaretlerin üzerinde bir kapanış fiyatı elde etmesi çok önemli.

Altcoin

Altcoin 0,6 doları kazanamazsa bu diplere kayması muhtemel

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki bayram havası kısa sürdü. Bitcoin ve çoğu altcoin kırmızının derinliklerine daldı. XRP de gün içinde ^%3’ün üzerinde kayıpla 0,5114 dolardan işlem görüyor. 0,6 doları geri kazanması için %15’ün üzerinde bir büyüme gerekiyor. Bu arada analist, XRP’nin 0,6 doları karşılayamamasının kısa vadeli bir düşüş eğilimi anlamına geleceğini belirtiyor.

Analiste göre, öngörülen kısa vadeli düşüşte altcoin fiyatı 0,43 dolara geri çekilecek. Ayrıca 0,41 dolara düşme ihtimali de var. Bununla birlikte analist, XRP’nin bu düşük değerlere ulaşmasının bir sonraki yükseliş hareketinin temelini sağlamlaştıracağını belirtiyor. Bu doğrultuda analist şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

XRP için 0,41 dolar ve 0,43 dolar aralığına bir geri çekilme, potansiyel olarak bir sonraki yukarı yönlü hareketin temelini oluşturarak uygulanabilirliğini koruyor.

Kripto topluluğu tahminlere nasıl tepki verdi?

Bu arada, Egrag’ın altcoin teknik analizi kripto piyasası katılımcıları arasında farklı duygular uyandırdı. Bazıları aynı fikirdeyken, diğerleri 0,41 dolara düşmenin kripto piyasasını sert bir şekilde etkileyebileceğine inanıyordu. Bir yorumcu, XRP’nin yaklaşık 0,40 dolara ulaşmasının Bitcoin’in (BTC) 21.000 dolara düştüğü anlamına geleceğini söyledi. Benzer şekilde, bir XRP meraklısı da dinamiklerin analistin sunduğu kadar basit olmadığının altını çizdi.

Başka bir takipçi, 0,43 dolara önceki düşüşün yüksek kaldıraç ve basamaklı likidasyonlardan kaynaklandığını vurguladı. Bu yorumcu, söz konusu aralığın gerçek bir düşük seviye olarak sunulmasının oyundaki dinamikleri tam olarak yansıtmayabileceğini ileri sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.