Algorand ve 6 Coin Listede: İşte Ayı Piyasasının Mücevherleri!

Algorand ve 6 Coin Listede: İşte Ayı Piyasasının Mücevherleri!
Algorand ve 6 Coin Listede: İşte Ayı Piyasasının Mücevherleri!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Algorand (ALGO), bir altcoin olmasının dışında, uluslararası bir standart olan ISO 20022 gibi bir belgeye de sahiptir. Quant (QNT) ise bu standardı geçtiğimiz Mart ayında elde etti. Şu anda piyasada bunu başaran sayılı altcoin projesi bulunuyor.

Analistler, ISO 20022 listesinde olan bu altcoin projelerinin mücevher olduğunu söylüyor

ISO 20022 uluslararası bir standarttır. Tüm finansal kurumların kendi kodlama dilleri vardır. ISO 20022 bunları tek bir dilde birleştirir. Böylece uluslararası transferleri daha kolay ve daha organize hale getirmeyi amaçlar.

ISO 20022, özellikle DLT (dağıtık defter teknolojisi) için çok önemlidir. Ayrıca, SWIFT ve Federal Rezerv standarttını zaten destekliyor. Bu nedenle, ISO 20022, uluslararası ödemeler için yeni SWIFT platformunun çerçevesi olacak. Şu anda Quant, ISO 20022 ile uyumlu birkaç Bockchain’den biridir.

“Top of mind, everyone is talking about #CBDCs and digital assets,” says @gverdian to @fintechf. “That work, we are actually doing with large banks, central banks; and we are testing it instead of just talking about it.”

See #Sibos highlights:1:03-1:24https://t.co/MkGM0wx3Y2 pic.twitter.com/d243I2KkJW

— Quant (@quant_network) November 9, 2022

Quant, ISO-20022 kripto para listesine Mart 2022’de girmişti. Quant’ın amacı ve misyonu, Blockchain’leri birbirine bağlamaktır. Böylece kullanıcılarına birlikte çalışabilir bir ekosistem sunuyor. Ayrıca, söylentiye göre HSBC de Quant Network kullanıyor. 2022’de duyururlarsa, bu QNT için muhtemelen bir boğa katalizörü olacak.

İşte ISO 20022 listesindeki Algorand ve diğer altcoin’ler

Algorand Ripple XDC Network Hedera IOTA Stellar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.