Alameda Bu Altcoini Kendisinin Dumplamadığını İspatladı! O Zaman Kim Sattı?

Bu Altcoinin Geliştirici Etkinliği Ethereum’un (ETH) Üç Katı Ölçüldü!
Bu Altcoinin Geliştirici Etkinliği Ethereum’un (ETH) Üç Katı Ölçüldü!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTT ve Alameda üzerindeki baskı devam ederken sabah saatlerinde BIT tokene ilişkin bir spekülasyon ortaya atılmıştı.

Bybit CEO’su Alameda tarafından 3 yıl boyunca satılmayacağına söz verilen 100 milyon BIT’in satıldığına dair şüpheleri olduğunu aktarmış ve satılmadıysa bu konuda bir kanıt sunmalarını istemişti.

BitDao topluluğu Twitter hesabından yapılan paylaşımda Alameda’nın 100 milyon BIT’in satılmadığını kanıtladığı açıklandı ve takas anlaşmasının bir parçası olan 39 milyon dolar değerindeki tokenlerin tutulduğu cüzdan adresi paylaşıldı.

1/2 Community update on BIP-4: the 100M $BIT has been transferred to the original BIP-4 swap wallet https://t.co/72FBhGieKY.

Thanks @AlamedaResearch @carolinecapital for the prompt response.

— BitDAO (@BitDAO_Official) November 8, 2022

BitDao topluluğu daha fazla spekülasyona neden olmamak için satış yapılmaması taahütü verilen BIT ve FTT’lerin açıklanan adreslerde tutulmasını önerdi.

2021 yılında yapılan takas anlaşmasıyla BitDAO 100 milyon BIT token karşılığında 3,36 milyon FTT almıştı. Taraflar bu tokenlerin 3 yıl boyunca satılmayacağı konusunda da anlaştı.

Şayet Alameda bu tokenleri satmadığını ispatlayamasaydı, BitDAO topluluğu 3,36 milyon FTT’nin satılması için oy kullanmıştı.

Şimdi yatırımcıların kafasındaki asıl soru şu: “Alameda satmadıysa BIT tokenin %35 düşmesine neden olan satışı kim yapıp suçu Alameda’nın üstüne attı?”

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.