3 Analist, Bu Hafta Yükselecek ve Düşecek 6 Altcoin Paylaştı!

3 Analist, Bu Hafta Yükselecek ve Düşecek 6 Altcoin Paylaştı!
3 Analist, Bu Hafta Yükselecek ve Düşecek 6 Altcoin Paylaştı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir analist, Ethereum, Polygon ve bir altcoin için sıradakini açıklıyor. Bir başka analist ise, Chainlink (LINK) ve bir Ethereum’un rakibi için yaklaşan rallilerden bahsediyor. Son olarak başka bir analiste göre, Cardano’nun (ADA) bir fiyat düşüşüyle ​​karşılaşması mümkün.

Ethereum, Polygon ve BAND tahminleri

Rekt Capital takma adlı kripto analisti, Ethereum’un 1.448 dolarda desteğin üzerinde kaldığı sürece büyük olasılıkla uzun rallilere hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist şu açıklamayı yapıyor:

ETH yeniden testi, siyah trend çizgisinden mükemmel bir düşüş ve geri tepmenin ardından şu ana kadar başarılı. ETH bu yüksek seviyeleri korumaya devam ettiği sürece, kırılmayı onaylaması mümkün. Daha sonra muhtemelen 1.700 – 1.880 dolar (turuncu) seviyelerine meydan okuyacak.

Kaynak: Rekt/Twitter

Analist daha sonra Polygon (MATIC) bakıyor. Rekt, MATIC’in geçen hafta %50’den fazla patlamanın ardından kısa bir düzeltme dönemine tanık olmasını bekliyor. Bu altcoin için ise şunları söylüyor:

MATIC, çıkıştan bu yana +%54 artarak siyah 1,32 dolar seviyesine yükseldi. Mavinin üzerinde haftalık bir kapanış, MATIC’i yeniden test girişimi için maviye kısa vadeli bir düşüşe ayarlayabilir. Oradaki yeniden test başarılı olursa, MATIC siyah zirveleri bir kez daha gözden geçirecek.

Kaynak: Rekt/Twitter

Bununla birlikte analistin grafiğine göre Rekt, MATIC için bir sonraki ayağını yaklaşık 1,32 dolara kadar sürdürmeden önce 1,07 dolar seviyesine doğru bir düşüş öngörüyor.

Analistin radarındaki bir diğer altcoin ise Band Protocol (BAND). Rekt’e göre, altcoin 2.70 dolarlık direnci desteğe çeviremezse, BAND’ın geçen hafta yaklaşık %232’lik meteorik rallisinin ret görmesi mümkün. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

BAND birleşik direncin altında kalırsa (kırmızı kutu ve siyah alt düşük) trendin yukarı yönlü devam etme şansı azalıyor. Daha yükseğe çıkmak için bu alanı desteğe geri alması gerekiyor. Aksi takdirde, sıradaki 1,80 dolara bir düşüş mümkün.

Kaynak: Rekt/Twitter

BTC, LINK ve lider altcoin rakibi AVAX tahminleri

Kaleo takma adlı analist, Bitcoin’in patlamak üzere olduğunu ve 22.700 dolarlık alanı hedeflediğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Patlamadan sonra desteğin üstünde biraz birikim. Yakında 22.700 dolara yükselen başka bir bacak görmesi gerekiyor. Muhtemelen yol boyunca 22.000 dolar civarında bir miktar kesinti olacak.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, potansiyel kazançlar için merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) izliyor. Analiste göre, token başına 10 doların altındaki herhangi bir şey büyük bir pazarlık. Bu görüşlerini şu şekilde dile getiriyor:

LINK grafiği için birikim tabanı çok temiz. Yüksek zaman aralığı direnci kırılmasını BTC’nin her şeyden daha fazla hareket etmesine bağlasam da yine de onu kaybetmezdim. Bu tür hareketler tipik olarak BTC paritesini geride bırakmanın öncüleridir. 10 doların altındaki LINK suçlu hissediyor.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Popüler analist ayrıca Chainlink’in Bitcoin paritesinin (LINK/BTC) kritik bir direncin üzerinde konsolide olduğunu söylüyor. LINK’in Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini ima ettiğini kaydediyor. Bunun için ise şu ifadeleri kullanıyor:

LINK/BTC, yüksek zaman dilimi direncinin üzerinde daha yüksek birikerek yavaş yavaş öğütmeye devam ediyor. Muhtemelen hiçbir şey.

AltcoinKaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo ayrıca göze çarpan bir Ethereum meydan okuyucusuna da bakıyor. Analist, Avalanche’ın (AVAX) mevcut fiyatlardan yaklaşık %223 uzakta, 60 dolar seviyesine yakın büyük rallilere hazırlandığını söylüyor.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, AVAX’ın yukarıdaki grafikte gösterilen çapraz direnç çizgisini henüz kırdığını kaydediyor. Ayrıca, şimdi fiyat hedefine doğru ilerlediğini ve ilk önce 30 dolar civarında durduğunu söylüyor.

AltcoinKaynak: Kaleo/Twitter

Son altcoin Cardano (ADA)

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, toplam kripto piyasası değerindeki düşüş, büyük ölçüde en büyük 10 kriptonun günlük fiyat düşüşlerinden kaynaklandı. Bu kriptolardan biri de Cardano (ADA). Altcoin gün boyunca kırmızıda olmasına rağmen, ADA geçen hafta hala yaklaşık %2,6 arttı. Analist, ADA için şu teknik seviyelere dikkat çekiyor.

ADA’nın gün içindeki sıkıntılarına ek olarak, piyasadaki en büyük iki kriptoya, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı sırasıyla yaklaşık %1,89 ve %1,55 oranında zayıfladı. İşe bu gerçek önemli. ADA’nın 24 saatlik işlem hacmi, şu anda %18’den fazla düşüşle 499.550.204 dolarda kaldı. Bu yüzde çok daha iyi durumda değil.

AltcoinADA günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

MACD çizgisi MACD sinyal çizgisinin üzerinde konumlandığından ADA için günlük grafik hala hafif yükseliş gösteriyor. Ayrıca 9 EMA satırı, 20 EMA satırının üzerinde konumlandırıldı. Bununla birlikte, 9 ve 20 EMA çizgileri ve MACD histogram gradyanı herhangi bir gösterge ise, bu yükseliş hissinin sona eriyor olması mümkün. MACD histogramının gradyanı 3 gün önce ADA yerel bir zirve belirledikten sonra negatife döndü. O zamandan beri, MACD histogramının ve 9 EMA çizgisinin gradyanları azaldı. Bu kaçınılmaz olarak ADA’nın fiyatının da düşmesine neden oldu. Sonuç olarak, ADA’nın fiyatı artık 9 EMA satırında bulunuyor. ADA için satış baskısı devam ederse, fiyatı 0,3837 dolardan en yakın desteğe düşmesi muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.