Ünlü Yatırımcı, Ripple (XRP) Davası Hakkında Konuştu: SEC Mi Kazanacak Ripple Mı?

Ünlü Yatırımcı, Ripple (XRP) Davası Hakkında Konuştu: SEC Mi Kazanacak Ripple Mı?
Ünlü Yatırımcı, Ripple (XRP) Davası Hakkında Konuştu: SEC Mi Kazanacak Ripple Mı?
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Andreessen Horowitz’in (a16z) genel danışmanı Miles Jennings, SEC‘e karşı bir Ripple mahkeme zaferi umudu olmadığını söyledi. Jennings, görüşünü Ripple’ın XRP’yi yatırımcılara bireysel olarak sattığı gerçeğine dayandırıyor.

Andreessen Horowitz (a16z) Genel Danışmanı Ripple’ın (XRP) Mahkemeyi Kazanabileceğini Düşünmüyor

Komisyona göre, bu gerçek, kripto para biriminin değerinin, merkezi olmayan ekosistemlerde bulunandan farklı olarak şirketin eylemleri tarafından belirlendiği anlamına geliyor.

Because they were selling tokens to retail in the US, and, per to the SEC, the value of those tokens were dependent on Ripple's efforts as opposed to a decentralized ecosystem. I'm for Ripple and worked on CCI's brief, but I don't have my hopes up.https://t.co/mI2VajORhP

— miles jennings (@milesjennings) November 8, 2022

Jennings bugün davayla ilgili “ben Ripple’dan yanayım ve CCI’ın özeti üzerinde çalıştım, ancak umutlu değilim” diye tweet attı.

Çünkü ABD’deki bireysel müşterilere token satıyorlardı ve SEC’e göre bu tokenların değeri, merkezi olmayan bir ekosistemin aksine Ripple’ın çabalarına bağlıydı, diye ekledi.

Kripto avukatı ve XRP sahibi temsilcisi John Deaton, Jennings’e itiraz etti ve düzenleyicinin görüşüne güvenmenin anlamsız olduğunu söyledi.

Deaton, SEC’in eski başkanı Hinman’ın Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığına inandığını, mevcut komisyon başkanının ise öyle olduğuna inandığını söyledi.

a16z yetkilisinin Ripple hakkındaki açıklamaları, kripto projelerinin son zamanlardaki tüm büyük çöküşlerinin merkezi oldukları ya da daha doğrusu merkezi olmadıkları için olduğu tezini takip etti.

Bunun en son örneği, iflas eden büyük borsa FTX’in düşüşüydü.

FTX bir başka önde gelen merkezi kripto borsası olan Binance tarafından satın alındı. Binance CEO’su CZ’nin bu hamlesi Binance’ı kripto para sektörünün en güçlü oyuncusu haline getirdi.

FTX ‘in çöküşü, kripto para piyasası değerinde tek bir günde 100 milyar dolarlık bir düşüşe neden oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.