NFT

Son Dakika: Büyük Düşüş Sinyali Geldi Ama Sonu Güzel Bitebilir

Son Dakika: Büyük Düşüş Sinyali Geldi Ama Sonu Güzel Bitebilir
Son Dakika: Büyük Düşüş Sinyali Geldi Ama Sonu Güzel Bitebilir
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Michael Saylor yeni Bitcoin alımını duyurdu. MicroStrategy 5.445 BTC aldı. Şirketin ortalama maliyeti 27.053 dolar oldu. Piyasaya etkisi: Negatif
15:16
25 Eylül 2023

Kripto para yatırımcıları için MicroStrategy tarafından yapılan BTC alımları net biçimde artık 2 anlama geliyor. Şirket biraz önce yeni alım haberini verdi ve yatırımcılar fiyatın hızla ne zaman düşeceğini bekliyor. Peki son satın alım yatırımcılar için ne anlama gelmeli? İyi ve kötü yönde etkileri ne olacak?

İçerik Rehberi

ToggleMicroStrategy Bitcoin Aldı MicroStrategy Bitcoin Aldı Geçmişteki alımlara göre fiyatın tepkisini incelersek iki şey görürüz. Bunlardan ilki bardağın boş tarafıdır yani fiyat düşer. İkincisi ise genelde lokal diplerin MSTR alımlarının ardından görüldüğü gerçeğidir. Yani son düşüş yerel bir dibin belirlenmesi için faydalı olabilir. Ardından da fiyat yükselmek için hazır hale gelecek. Birkaç dakika önce eski kripto düşmanı yeni Bitcoin maksimalisti Michael Saylor 5.445 BTC aldıklarını duyurdu. Ortalama maliyet 27.053 dolar ve yaklaşık 147,3 milyon dolar bu alım için ayrıldı. Şirketin hali hazırda 158.245 BTC’si ve bunun ortalama maliyeti 29.582 dolar seviyesinde bulunuyor. Şirketin toplam varlığı 4,68 milyar dolar değerinde. Saylor şirketinin kaderini Bitcoin’e bağladı ve bu devasa birikimi nedeniyle şirket hisseleri borsada adeta bir Spot Bitcoin ETF’i gibi işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Kaynak: sizlere coin-turk.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.