Solana (SOL) ve Eos’ta (EOS) son durum ne?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) 26 bin 450 dolara tırmanmasıyla beraber Solana (SOL) ve Eos’taki (EOS) hareketlilik şaşırttı.

BTC‘nin hacimli artışıyla altcoin piyasasında kıpırdamalar başladı. Son günlerdeki volatil hareketleriyle öne çıkan SOL ve EOS hem temel hem de teknik tarafta nasıl ilerliyor? Bu kripto paralara dair son gelişmeler ne şekilde?

SOL ile EOS, teknik ve temel analiz bakımından öne çıktı

EOS ayı piyasası daha baskın hale geldikçe mücadelesini artırıyor. Ayrıca böyle bir senaryoda, Grayscale’in 29 Ağustos’ta SEC’e karşı kazandığı zafer hoş bir sürpriz oldu. EOS, 30 Ağustos’ta Japonya’da düzenleyici izin alma talebinde bulundu. Bu izin, EOS’un Japon Yeni karşısında işlem görmesine olanak sağlayacak.

EOS kripto fiyatı 29 Ağustos’ta 0,581 dolardan yüzde 8 artışla 30 Ağustos’ta 0,628 dolara yükseldi. Ancak düşüşün daha da derinleşmesiyle birlikte fiyatı yeniden bir düzeltmeye girdi. 1 Eylül’de EOS tamamen topluluk odaklı bir ağ haline gelmek için Antelope 5.0 adlı yükseltmesini duyurdu. Yükseltmeye rağmen, EOS kripto fiyatı 30 Ağustos’taki en yüksek seviyesinden %7,4 düştü. EOS bu yazı kaleme alınırken 0,58 dolardan işlem görüyor.

teknik analiz terimleri 1

Solana ekosistemi düşen fiyatlara rağmen büyümeye devam ediyor. 23 Ağustos’ta Solana Pay, Shopify’da kripto ödemelerine izin vermek için Shopify’a entegre edildi. Bu Solana haberi kripto paraların gerçek dünyada benimsenmesi için büyük önem taşıyordu.

Kamino Finance 24 Ağustos’ta Solana’da Kamico Creator Vaults’u başlattı. Bu durumu 26 Ağustos’ta Solana (SOL) üzerinde Edgevana Hızlandırıcı Programının yayınlanması takip etti. Popüler coin’in fiyatı 23 Ağustos’taki 20,55 dolar seviyesinden yüzde 5,9 artışla 30 Ağustos’ta 21,78 dolara yükseldi.

SOL fiyatı piyasa ile birlikte düzeltmeye girdi. Sonuç olarak majör coin 30 Ağustos’taki en yüksek seviyesinden yüzde 10,5 düştü. SOL, yatırımcıların olumlu Solana haberlerinin fiyatını artırmasını beklemesi nedeniyle şu sıralar 19 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.