NFT

SEC tarafından onaylanan tek kripto para uçuşa geçti!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GrayscaleSEC davasının sonuçlanmasından sonra SEC’in onay vermiş olduğu tek kripto para zirveye yerleşti.

Grayscale’in SEC’e karşı olan davasında galip gelmesi, kripto paraları adeta ateşledi. Onlarca altcoin, çok büyük ölçüde yükseliş kaydetti. Fakat aralarındaki bir isim, hepsine fark atarak ilk sıraya yerleşmeyi başardı. Şu ana kadar SEC’den onay alabilen tek kripto para Stacks (STX), son 24 saatte yüzde 17,74 artış göstererek zirveye oturdu.

Ekran Resmi 2023 08 30 13.10.53

SEC’in yenilgisi Stacks’i (STX) ateşledi!

SEC yenilmiş olmasına rağmen tekrardan gündeme gelen STX, çok kısa sürede yüzde 20’ye yakın bir artış sergileyerek günün en çok değer kazanan coin’i oldu. Son dönemlerde birçok borsa ve kurumla ters düşen SEC, Ripple ve Grayscale’in gücüyle arka plana düşmeye başladı. Son olarak Grayscale davasını kaybeden düzenleyici, kripto para piyasasına yeşil ışık yaktı.

Düzenleyici baskısı bu denli artmışken kripto endüstrisi üzerinde hakimiyeti ele almaya çalışan SEC, Grayscale zaferiyle sarsılmış oldu. Dava sonucundan önce 26.000 dolar civarında akümüle olan BTC, haber etkisiyle beraber direkt olarak 28.150 dolara gelerek, yüzde 8,50’ye yakın bir artış kaydetti.

Kaynak: sizlere www.coinkolik.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.