Santiment, Balina Aktivitesi Çok Yüksek 5 Altcoini Açıkladı

Sıcak Gelişme: Polygon (MATIC) Binance’deki Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseliyor
Sıcak Gelişme: Polygon (MATIC) Binance’deki Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseliyor
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı son analizinde balina aktivitesi yüksek bazı altcoinleri paylaştı.

Santiment analistleri, ağlarında 10 milyon dolar üstü değere sahip bazı balina işlemleri gördükleri için özellikle dikkat edilmesi gereken altcoinlerin Aave (AAVE), Compound (COMP), Curve Finance (CRV), Immutable X (IMX) ve YGG olduğunu bildirdi.

Balinalar AAVE’de 22 milyon dolar, COMP’da 14 milyon dolar, CRV’de 12 milyon dolar, IMX’te 15 milyon dolar ve YGG’de 11 milyon dolarlık işlemler gerçekleştirdiler.

Buna ek olarak bugün yaşanan Grayscale davasının şirket adına galibiyetle sonuçlanmasının ardından söz konusu altcoinlerin fiyatlarında da ani artışlar meydana geldi. Son 24 saatte AAVE %11, COMP %6, %9, IMX %4 ve YGG %6 değer kazandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin, Grayscale Kararının Ardından 27.000 Doların Üstünde! Bundan Sonra Ne Olacak? İşte Son Veriler

Son yükseliş dalgasında en büyük kripto paralar arasında en fazla değer kazananlar ise %17 ile Bitcoin Cash, %12 ile XDC Network, %11 ile Stacks, %10 ile Conflux oldu. Yükseliş esnasında kripto para piyasasına yaklaşık olarak 50 milyar dolarlık bir giriş yaşandı ve toplam kripto para piyasa değeri 1.11 trilyon dolara yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.