Bitcoin Borsası Binance, 3’ü TRY Paritesi Olmak Üzere 8 Yeni Altcoin Paritesi Listeledi!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmesi ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmesi ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance, spot işlem platformuna birkaç yeni işlem çiftinin eklendiğini duyurdu.

Binance Spot İşlem Platformunda Yeni İşlem Çiftlerini Tanıttı

Kullanıcılar, 16 Kasım 2023 saat 11:00’den itibaren aşağıdaki alım satım çiftlerine erişebilecek:

ARK/TRY
BEAMX/TRY
KEK/TRY
CAKE/TUSD
DYDX/FDUSD
PIVX/USDT
RUNE/FDUSD
TIA/TUSD

Yeni tanıtılan çiftlerden biri olan TRY’nin fiat bir para birimi olduğunu ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmediğini belirtmek gerekir.

Binance, bu duyuruyu daha da cazip hale getirmek için kullanıcılara özel bir teşvik sunmaya karar verdi. FDUSD ve TUSD alım satım çiftlerinde işlem yapan yatırımcılar sıfır maker ücretinden faydalanacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatında Son Saatte Ani Düşüş: Nedeni Büyük İhtimal Bu!

Bu ücret muafiyeti bir sonraki duyuruya kadar geçerli olacak ve kullanıcılara bu çiftleri daha uygun maliyetle keşfetme fırsatı sunacak.

Binance, küresel kullanıcı tabanının farklı ihtiyaç ve tercihlerini karşılayarak alım satım ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni alım satım çiftlerinin eklenmesi, platformun kripto para alanındaki yeniliklerin ön saflarında yer alma kararlılığını yansıtıyor.

Yatırımcıların bu yeni fırsatlardan yararlanmaları ve bu işlem çiftlerinin piyasaya getireceği potansiyel faydaları keşfetmeleri teşvik edilmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: sizlere www.bitcoinsistemi.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.