Binance CEO’sundan Bu 3 Altcoin İçin Son Dakika Açıklaması!

Binance CEO’sundan Bu 3 Altcoin İçin Son Dakika Açıklaması!
Binance CEO’sundan Bu 3 Altcoin İçin Son Dakika Açıklaması!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ile FTX arasındaki savaşta Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) zeytin dalı uzattı. Bir tweet dizisi paylaşan CZ, satır aralarında bazı altcoin projelerinden de bahsetti.

Binance CEO’su: FTT konusunda şeffaf davrandım

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere savaşta Binance CEO’su CZ, FTX Token (FTT) hakkında bazı açıklamalar yaptı. Bunun ardında, altcoin fiyatında ciddi sarsıntılar meydana geldi. Hatta FTT’nin ihraççısı kripto türev borsası FTX hakkında iflas söylentileri dolaştı. Bu da iki borsa ve patronları arasında bir savaşın olduğunu dair spekülasyonlara yol açtı. Bununla birlikte, geç saatlerde CZ, bir tweet serisi paylaşarak ortamı yatıştırmaya çalıştı. Changpeng Zhao, paylaşımına şu şekilde başladı:

Dün balina uyarıları konusu gündeme geldiğinde arkadaşlarla dışarıdaydım. İlkelerimize uyarak şeffaf olmaya karar verdim. Bu yüzden 5 dakika içinde bir konu yazdım ve yayınladım. “Devenin sırtını kıran saman” olacağını çok az biliyordum.

I was out with friends yesterday when the topic of whale alerts came up. Following our principles, I decided to be transparent. So I wrote a thread in 5 mins, and posted it. Little did I know it was going to be “the straw that broke the camel’s back.” 1/4

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 7, 2022

CZ, “Sektörümüzde herkes daha fazla şeffaflık istiyor, değil mi?” diye sorarak açıklamalarına devam etti. Öte yandan yanlış anlaşıldığını ima ederek, FTT konusundaki duruşlarına açıklık getirdi. Bu konudan şunları söyledi:

Tweetlerim basitti. Binance’e büyük (580 milyon dolar) FTT mevduatı hakkında sorular vardı. FTT pozisyonumuzu kapattığımız konusunda şeffaftık. Bu kadar ‘tartışma’yı tetiklemesi şaşırtıcıydı. Bütün bunları bir şekilde benim düzenlediğime dair komplo teorileri de vardı. Bu konuyu okursanız, kimsenin bunu düzenleyemeyeceğini takdir edersiniz.

“Kavgayla işim olmaz, işime odaklanıyorum”

Changpeng Zhao, sosyal medyada ve haberlerde kullanılan resimlere ve giflere de içerlemiş gibiydi. İnsanların bir kavga arayışı içerisinde olduğunu, bu yüzden buradan bir kavga çıkar mı diye uğraştığını kaydetti. CZ, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Komik resimler, medya ve bazı insanlar bunu bir ‘kavga’ olarak renklendirmeye çalıştı. Hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Ancak, enerjimi savaşarak değil, inşa etmek için harcıyorum. Bugün günümü işimize ve topluluğumuza harcadım. Başkalarının da aynısını yapmasını öneririm.

Binance

Binance CEO’su CZ, hala LUNC tuttuklarını söyledi

Bu arada, hatırlayacağınız üzere, kavganın odağındaki isim Alamade’nin CEO’su, Binance CEO’su CZ’ye FTT konusunda bir çağrı yapmıştı. Bu kapsamda, satmayı düşündükleri FTT’leri 22 dolardan almaya hazır olduklarını söylemişti.

CZ’nin paylaşımının ardından bir takipçisi CZ’ye “Alameda’nın pazarın daha fazla etkilenmesini önlemek için OTC pozisyonunu kapatma teklifini kabul etmeyi planlıyor musunuz?” sorusu yöneltti. Bunun üzerine CZ, “Onlar 580 milyon dolarlık BNB’ye sahipler mi, veya satın alacaklar mı?” diye karşılık verdi. Ayrıca, LUNC tuttuklarını belirttiği bir açıklama yaptı:

Bunu söylemedim. Bu bir soruydu, taahhüt değil. Serbest piyasada kalacağımızı düşünüyorum. Bugün hala LUNA’yı (şimdi LUNC) tutuyoruz

I didn't say that. It was a question, not a commitment. I think we will stay in the free market.

We still hold LUNA (now LUNC) today. 😂

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 7, 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.