Binance Açıkladı: Bu 12 Kripto Para Projesi Desteklenecek!

Binance Açıkladı: Bu 12 Kripto Para Projesi Desteklenecek!
Binance Açıkladı: Bu 12 Kripto Para Projesi Desteklenecek!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Labs kuluçka programının 5. sezonu için seçilen 12 kripto para projesini açıkladı.

Binance Labs Kuluçka Programı’nın beşinci sezonu başlıyor

Program, Web3’ün geleceğini şekillendirmek için yenilikçi Blockchain projelerini güçlendirmeyi amaçlayan zincirleme agnostik bir girişim. Binance, 5. sezon için 900’den fazla başvuru aldığını söylüyor. Bunu da programın bugüne kadarki en çekişmeli yarışı haline getirdiğini kaydediyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz program kapsamında Binance ekibi, başvuruları ayrıntılı olarak inceledi. Bu doğrultuda altyapı, zkDID, DeFi, araç, güvenlik, oyun ve ödeme sektörlerini kapsayan 12 kripto para projesini seçti. Yeni sezon resmi olarak 7 Kasım’da başladı. Binance Labs Kuluçka Programı, 8 haftalık bir müfredat sunuyor. Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He, şu açıklamayı yaptı:

Binance Labs, Web3 endüstrisinin büyümesi için çok önemli olduğuna inandığımız, her zaman aktif olarak ölçeklenebilir ve gerilemeye dayanıklı projeler arıyordu. Kuluçka programımız, erken aşamadaki Web3 kurucularını güçlendirmeyi ve piyasa koşullarından bağımsız olarak tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

8 haftalık kuluçka dönemi boyunca (tatil sezonu hariç), proje kurucuları aşağıdakilere erişebilecekler:

Web3 ve girişimcilik üzerine hazırlanmış kurslar Sektör uzmanlarıyla 1’e 1 mentorluk seansları Pazar liderleri ve kuluçka mezunları ile ocak başı sohbetleri Yatırımcılarla sektör çapında demo günü Sürekli kuluçka sonrası destek Kripto para

Binance kuluçka programına alınana 12 kripto para

Binance Labs, 7-20 Kasım tarihleri ​​arasında, Paris’teki iş inkübatörü Station F’de yeni başlayanlar için yüz yüze oturumlara ev sahipliği yapacak. Binance’in Station F’deki iki haftalık görevi boyunca, sektör uzmanları ve kuluçka projelerinin yüz yüze derin tartışmalara girmesi için çevrimdışı mentorluk oturumları olacak. İşte kuluçka için seçilen 12 kripto para projesi:

Bracket Labs Group: Bracket Protocol, Bracket Labs’ın oluşturduğu bir DeFi türevi. Proje, alıcıların BTC, ETH, AVAX, SOL, USDT gibi en iyi kripto varlıklarında sabit ödemelerle long veya short kaldıraçlı pozisyonlar almasını kolaylaştırıyor. DappOS: DappOS, kullanıcılar için kripto altyapılarını yöneten bir işletim protokolü. HANA EVM: HANA, Move tabanlı katman-1’ler üzerine kurulmuş bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM). Kryptoskatt: Kripto para projesi, bir İsveç Web3 şirketi. Kryptoskatt uygulamaları yatırımcılara, işletmelere ve kamu kurumlarına muhasebe, portföy yönetimi ve vergi raporlama hizmetleri sunuyor. Mind Network: Proje, geliştiricilerin verileri silolar arasında birlikte çalışmasına ve zekayı otomatik olarak programlamasına olanak tanıyan, şekillendirilebilir bir veri protokolü. Notebook Labs: Proje, Web3 için bir kimlik altyapısı oluşturuyor. Ontropi: Ontropi, doğrulanabilir ve gerçekten merkezi olmayan rastgelelik üretiyor. PIP: PIP, hem bireylere hem de kuruluşlara hizmet etmek için tasarlanmış bir Web3 ödeme ürünleri paketi. Sandbags Protocol: Proje, bir dizi Web3 güvenlik hizmeti sağlıyor. Ayrıca, yeni bir sözleşme güvenlik paradigması oluşturmayı amaçlıyor. The Harvest: The Harvest, çok oyunculu, online, oynaması ücretsiz bir üçüncü şahıs kahraman nişancı oyunu. Wallet Guard: Proje, Web3’ün dolandırıcılık ve dolandırıcılıkla mücadele etmesi için güvenlik altyapısı ve eğitimi geliştiriyor. zkPass: Kripto para projesi, güvenilir verileri Web3 alanına getirmek için açık kaynaklı bir protokol. Ayrıca, kimlik doğrulama ürünleri oluşturmayı amaçlayan MPC ve ZKP’ye dayalı, gizliliği koruyan, merkezi olmayan bir KYC çözümü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.