Beklentiler Büyük: Haftaya Solana ve Bu 3 Altcoin’e Dikkat!

Beklentiler Büyük: Haftaya Solana ve Bu 3 Altcoin’e Dikkat!
Beklentiler Büyük: Haftaya Solana ve Bu 3 Altcoin’e Dikkat!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google, Blockchain ile ilişkisini açıkladıktan sonra Solana (SOL)’un fiyatı bir artış gördü. Ayrıca, Solano’nun android telefonu, Helium’un ağını kullanacak. Dolayısıyla bu da uzmanlara göre HNT’nin de yükselişe geçmesini sağlayacak. Proof-of-Work (PoW) kripto para birimi için artan hash gücü, Litecoin’i (LTC) de yükselişe geçiriyor. Bu gelişmeler nedeniyle Solana, Helium ve Litecoin’e ilişkin beklentiler yüksek.

Solana Google Cloude ile önemli bir hamle yaptı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, büyük teknoloji firması Google, Solana ağı ile olan ilişkisini duyurdu. Bu yüzden, hafta oldukça hareketli bir haberle sona erdi. Bu nedenle, uzmanlar, Solana (SOL), Helium (HNT), Litecoin (LTC) ve Tezos (XTZ) dahil olmak üzere kripto para birimlerine neden dikkat edilmesi gerektiğine dair bir rapor hazırladı.

Google, Google Cloud için bir Solana doğrulayıcı çalıştırdığını açıkladı. Ayrıca, ağa katılmak ve doğrulamak için Solana doğrulayıcı üreten bir blok çalıştırdığını duyurdu. Sonuç olarak, bu haber SOL’ün fiyatında ciddi artışa yol açtı. Böylece, onu önemli bir yatırım haline getirdi. Basın zamanında SOL, günlük bazda %5.84 düşüşle 34,76 dolardan işlem görüyordu.

Solana

Litecoin hash oranı zirvesine çok yaklaştı

Bu arada Litecoin madencilik zorluğu artış kaydetti. Bir bloğu çözmek için gereken ortalama hash sayısı, 18 milyon hash’in hemen altında yeni bir yüksek seviyeye ulaştı. Böylece, bir PoW kripto para birimi için artan hash gücü, Litecoin’i (LTC) yükselişe geçiriyor. Bunun LTC için iyiye işaret olmasının bir başka nedeni de, dünya çapındaki madencilerin LTC madenciliği yapmayı seçmesi. Yazı sırasında, LTC 69,77 dolardan işlem görüyor.

Mobilde Helium ile Solana ortaklığı

Dikkat edilmesi gereken başka bir altcoin de Helium (HNT). Helium’un ağı artık Solano’nun donanımsal android telefonunda mevcut olacak. Ek olarak, Android destekli Saga telefon, ABD’de Helium Mobile için 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne izin veriyor. Ayrıca 30 gün boyunca sınırsız Ses ve SMS imkanı verecek. Saga telefonu diğer operatörlerle kullanılabilse de Helium’un Network’ünü seçerek kripto ödülleri de kazanmak mümkün.

Solana

Tezos kullanım alanını genişletiyor

Yakın tarihli bir röportajda, Tezos Kurucu Ortağı Kathleen Breitman, “Tezos Blockchain gerçekten gelişti. Ayrıca, ağın 2021’den daha fazla kullanımına sahip” dedi. Breitman, öncelikle kullanımın NFT dünyası tarafından yönlendirildiğini açıkladı. Tezos’un tokeninin (XTZ) mevcut işlem fiyatı 1,43 dolar. Buna rağmen, bu tokene sahip olmanın avantajları var. Holder’ların protokole yapılan yükseltmelerdeki oylamaya katılma hakları var. Kripto alanı topluluk oluşturmaya devam ederken, bu özel ademi merkeziyetçi özellik, XTZ’yi kazançlı bir kripto haline getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.