2022 Bitcoin Tahminleri Çıkan Efsane: Bu 2 Altcoin Çakılacak!

2022 Bitcoin Tahminleri Çıkan Efsane: Bu 2 Altcoin Çakılacak!
2022 Bitcoin Tahminleri Çıkan Efsane: Bu 2 Altcoin Çakılacak!
service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, 2022’de büyük bir değer kaybı ile karşılaştı. Bazı analistler, piyasanın düşüşe geçeceğini doğru tahmin etti. Crypto Capo da bunlardan biri. 2022’deki büyük piyasa çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden analist, şimdi diğer altcoin projelerine yönelik beklentilerini aktarıyor. İşte detaylar…

Crypto Capo, altcoin yatırımcılarını uyardı

Twitter’da 600 bine yakın takipçisi olan Capo, kripto para piyasalarının mevcut durumuna değindi. Piyasanın, büyük olasılıkla “klasik bir boğa tuzağı” oluşturduğunu açıkladı. Capo’ya göre fiyatlardaki son artışın ardından çoğu trader, büyük bir düzeltmeye hazırlıksız yakalanacak. Örneğin dün 21.000 dolara yaklaşan Bitcoin, şu anda 20.000 doları kaybetmiş halde, 19.700 dolardan el değiştiriyor.

Most people are not prepared for what is coming and it shows.

— il Capo Of Crypto (@CryptoCapo_) November 5, 2022

Capo, son zamanlarda gündeme gelen bir altcoin’e de dikkat çekiyor. Analiste göre birçok trader, özellikle Google Cloud’un bir doğrulayıcı olma kararından sonra Solana’da yükseliş eğiliminde. Fakat Capo, akıllı sözleşme platformunun yükseliş eğilimi desteğini 30 dolar civarında kıracağına inanmakta. Bu nedenle Solana fiyatında önemli bir dezavantaj beklentisi içerisinde. Analist, SOL’daki hedef fiyatı ile neredeyse yüzde 40’lık bir düşüşe işaret ediyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

SOL. Ana hedef: 17-19 dolar.

Capo, FTT’de de düşüşte

Capo, hafta sonu 22 dolar aralığından 25 dolara kadar yüzde 15’lik sürpriz bir ralli yaşayan FTX Token’da (FTT) düşüşte olduğunu söyledi. Söz konusu FTT pump’ını “şimdiye kadar gördüğüm en büyük boğa tuzaklarından biri” olarak adlandırdı.  FTT’nin 10 doların altına inme olasılığına işaret etti. Capo’ya göre FTT, mevcut fiyatlardan yüzde 60’ın üzerinde bir farkla 8.50 dolar seviyesine ulaşana kadar anlamlı bir talep görmeyecek.

FTT, gerçekten de düştü. Ancak Capo’nun işaret ettiği gibi teknik gelişmelerden değil, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklamalarından dolayı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance CEO’su, ellerinde bulunan 500 milyon dolarlık FTX Token’ı satma kararını duyurdu. Bunun ardından FTX’in değeri 23 dolardan 15 dolara kadar geriledi.

Analistin Bitcoin yorumu ve önceki tahminleri

Son olarak popüler analist, Bitcoin’e (BTC) bakıldığında, kripto paranın başka bir büyük düşüş görmeden önce potansiyel olarak 21.500 dolar seviyesinin yakınında bir zirve oluşturma sürecinde olduğunu söylüyor. BTC’de düşüş işaretlerinin geldiğine işaret ediyor. Bu nedenle analist, takipçilerine “güvenli kalın” mesajı verdi.

Danışmanlık Devi: SHIB ve Bu 2 Altcoin'den Uzak Durun!

Bilindiği gibi Capo, özellikle bu yılın ortalarında yaşanan kripto para çöküşünü doğru tahmin etmesi ile gündeme geldi. Analist, BTC’nin 17.000 dolara kadar geri çekilme olasılığına işaret etmişti. En büyük kripto para, gerçekten de söz konusu seviyelere gerilemişti. Ayrıca uzman isim 2021’de BTC’nin 50.000 dolara düşeceğini doğru tahmin etti. Bunun dışında yaklaşık iki buçuk yıl önce, BTC’de 3.500 dolara işaret ederek doğru bir tahminde bulunmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: sizlere kriptokoin.com farkıyla sunulmuştur.

Yorumlar kapalı.